Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
7243915
Nazwa
Słuchawki Picun E3 (E3-PINK)
Kategoria
Słuchawki bezprzewodowe
Producent
Picun
EAN
5903738180554

Cena

Cena brutto
70.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Konstrukcja

Nauszna konstrukcja

Bezprzewodowe słuchawki nauszne zapewnią znakomitą jakość dźwięku i wysoką wygodę użytkowania. Wygodne muszle z miękkim obszyciem i elastyczny pałąk umożliwiają dopasowanie słuchawek do głowy. Spore przetworniki gwarantują lepsze brzmienie niż w przypadku słuchawek o bardziej kompaktowych rozmiarach. Konstrukcja nauszna sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i podczas oglądania telewizji lub podczas gry na komputerze.

 
">Nauszne
Przeznaczenie
Dla dzieci
Wbudowany mikrofon
Tak
Rodzaj transmisji

Transmisja Bluetooth

Słuchawki korzystają z transmisji za pośrednictwem sieci Bluetooth, dzięki czemu bezproblemowo współpracują z urządzeniami mobilnymi, a także ze sprzętami użytkownymi stacjonarnie. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth jest mniej podatna na zakłócenia niż komunikacja radiowa, a przy tym słuchawki mają spory zasięg – nie musisz siedzieć blisko ekranu, by używać je podczas gry lub oglądania filmu.

 
">Bluetooth
Zasięg

10 m zasięg

Nie musisz być bardzo blisko odtwarzacza, by słuchać muzyki na słuchawkach bezprzewodowych. Ten model słuchawek oferuje zasięg 10 metrów, dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, nie tracąc przyjemności, jaką daje bezprzewodowe słuchanie muzyki. Słuchawki o zasięgu 10 metrów sprawdzą się niemal w każdych okolicznościach – zarówno w domu, jak i w plenerze.

">10 m
Maksymalny czas pracy
48 h
Element kolorystyczny
Różowy

Charakterystyka

Slot na kartę pamięci
Nie
Min. pasmo przenoszenia
Brak danych
Maks. pasmo przenoszenia
Brak danych
Czułość
93 dB/mW
Regulacja głośności
Tak
Aktywna redukcja hałasu ANC
Nie

Fizyczne

Waga [g]
150

Opis produktu

PICUN E3

Słuchawki dla dzieci PICUN E3 Bluetooth wykonano z bezpiecznego tworzywa ABS i miękkiej wyściółki. Produkt wolny od BPA. Ergonomiczny pałąk i wytrzymałe suwaki idealnie dopasowują się do kształtu głowy dziecka. Ponadto sprawdzą się dla starszych dzieci i nastolatków. Aby chronić słuch, wprowadzono ograniczenie głośności do 93 dB.

Stabilne połączenie i szybkie ładowanie

Słuchawki PICUN E3 dla dzieci wyposażone w najnowszą wersję Bluetooth 5.0. Osiągają stabilne połączenie w zasięgu do 10 metrów. Dzięki czemu dzieci nie są ograniczane przez plątające się kable i mają pełną swobodę ruchu. Wykorzystując najnowszą technologię szybkiego ładowania USB-C, słuchawki E3 dla dzieci można w pełni naładować w 1,5 godziny. Po pełnym naładowaniu mogą pracować nieprzerwanie przez ponad 35 godzin.

Regulacja głośności i łatwe przenoszenie

Twoje dzieci mogą wybrać odpowiednią głośność za pomocą przycisków na znajdujących się na słuchawce. Chroni ona wrażliwy słuch dzieci i zapewnia im koncentrację na nauce oraz spokojne słuchanie muzyki i filmów w hałaśliwym miejscu, takim jak restauracja czy samolot. Ponadto składana konstrukcja sprawia, że słuchawki PICUN E3 są łatwe do przenoszenia i przechowywania, dzieci mogą cieszyć się muzyką i filmami w dowolnym miejscu.