Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
697675
Nazwa
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3225 (3225V_DNI)
Kategoria
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe
Producent
Xerox
EAN
95205863192

Cena

Cena brutto
819.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Monochromatyczna
Format papieru
A4

Druk

Rozdzielczość druku - czerń [dpi]
4800 x 600
Rozdzielczość druku - kolor [dpi]
Nie dotyczy
Prędkość druku - czerń [str/min]
28
Prędkość druku - kolor [str/min]
Nie dotyczy
Obciążenie [str/mies]
30 000
Automatyczny druk dwustronny
Tak

Skaner

Rozdzielczość optyczna [dpi]
600 x 600
Skanowanie dwustronne
Nie
Skanowanie do e-mail
Tak

Kopiowanie

Rozdzielczość kopiowania [dpi]
1200 x 1200
Prędkość kopiowania - czerń [str/min]
28
Prędkość kopiowania - kolor [str/min]
Brak danych
Automatyczne kopiowanie dwustronne
nie
Zmniejszanie/powiększanie [%]
25 - 400

Fizyczne

Wysokość [cm]
36.5
Szerokość [cm]
40.1
Głębokość [cm]
36.2
Waga [kg]
11.4
Kolor
Szaro-granatowy

Techniczne

Pamięć
256 MB
Wyświetlacz
Tak
Obsługiwany papier
Etykiety
Folie
Kartony
Karty
Papier archiwalny
Papier bawełniany
Papier biurowy
Papier gruby
Papier kolorowy
Papier wstępnie zadrukowany
Pojemność odbiornika głównego
120 arkuszy
Pojemność podajnika głównego
250 arkuszy
Faks
Tak

Złącza

Interfejs
RJ-45
USB
Wi-Fi
Tak
Praca w sieci przewodowej
Tak

Opis produktu

 

 

 

WorkCentre™

3225

Monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wysyłanie wiadomości e-mail
 • Wbudowane Wi-Fi i automatyczne drukowanie dwustronne

 

 
WorkCentre 3225 – Niezawodność po rozsądnej cenie
 • Przyjazna dla budżetu. Obniż koszty, dzięki szybkiemu, niezawodnemu drukowaniu dla pojedynczego użytkownika lub niewielkiego zespołu.

 

 • Możesz na niej polegać. Ogranicz liczbę interwencji do minimum dzięki wydajnym, łatwym w wymianie wkładom i niezawodnej obsłudze, która ułatwia wykonywanie każdego zadania.

 • Drukuj wydajniej. Oferta dzielonych materiałów eksploatacyjnych oznacza, że wymieniasz wyłącznie to, z czego korzystasz – dzięki czemu zyskujesz najwięcej z każdego wkładu do drukowania.
WorkCentre 3225 – Zaprojektowana z myślą o wynikach
 • Szybkie drukowanie. Prędkość wydruku do 28 stron na minutę oraz czas wydruku pierwszej strony równy 8,5 sekundy umożliwiają skrócenie czasu spędzanego przy urządzeniu oraz poświęcenie go swojej firmie.

 • Oszczędzaj więcej niż pieniądze. Standardowe, automatyczne, dwustronne drukowanie oszczędza czas i papier. Tryby oszczędzania energii i tonera oraz sterownik druku Earth Smart umożliwiają wydawanie mniejszej ilości środków na elektryczność i materiały eksploatacyjne.

 • Potężna i produktywna. Standardowe 256 MB pamięci oraz procesor o mocy 600 MHz zapewniają szybkie i dokładne wydruki, nawet w przypadku dużej ilości grafik.

 • Wrażenia wzrokowe. Drukowanie z udoskonaloną jakością obrazu w rozdzielczości 4800 x 600 dpi wraz z emulacją PCL i PostScript zapewnia stale wyraźny tekst i ostre obrazy.

 • Całkowicie bezpieczna. Szeroka gama funkcji zapewnia, że prywatne dane pozostają bezpieczne, włączając protokoły bezpieczeństwa sieciowego SNMPv3 oraz IPv6, a także opcję bezpiecznego odbioru faksów, która przetrzymuje faksy do czasu aż upoważniony użytkownik zaloguje się, aby je odebrać.
 • Tak wiele wyborów. Wszechstronne funkcje kopiowania włączają powiększanie/zmniejszanie, automatyczne tłumienie tła, 3-poziomową kontrolę ciemności, scalanie, kopiowanie kart ID oraz opcję układu n obrazów na stronie.

 

 

WorkCentre 3225 – upraszczanie złożonych zadań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • To nie jest skomplikowane. Ustaw drukarkę wielofunkcyjną w dowolnym, wygodnym miejscu: łatwa konfiguracja Xerox® Easy Wireless Setup pomaga szybko i łatwo podłączyć się do sieci Wi-Fi.

 

 • Wi-Fi Direct. Drukarka wielofunkcyjna WorkCentre 3225 może łączyć się z urządzeniami z opcją Wi-Fi bez konieczności korzystania z istniejącej sieci bezprzewodowej. Wi-Fi Direct umożliwia nawiązanie bezpośrednio z poziomu drukarki bezpiecznego połączenia bezprzewodowego z telefonami komórkowymi, tabletami i laptopami.

 

 • W zasięgu ręki. Dzięki cichej obsłudze, wbudowanej sieci bezprzewodowej oraz kompaktowej budowie WorkCentre 3225 pasuje dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, zapewniając największą produktywność.

 

 • Skanowanie w kolorze i czarno-białe szybko przekształca dokumenty papierowe w elektroniczne, gotowe do zapisania w sieci, folderze na pulpicie lub umieszczone w aplikacji.

 

 • Intuicyjny interfejs użytkownika. Przyjazny dla użytkownika panel przedni pomaga znaleźć najczęściej stosowane funkcje dzięki łatwym do odczytania przyciskom oraz wyświetlaczowi LCD obejmującemu dwa wiersze.

 

 • Skanowanie do wiadomości e-mail umożliwia wysyłanie dokumentów papierowych bezpośrednio do odbiorców wiadomości e-mail z poziomu panelu przedniego – bez konieczności przechodzenia od drukarki wielofunkcyjnej do komputera.

 

 • Automatyczny podajnik dokumentów na 40 arkuszy oszczędza czas niezbędny na kopiowanie i skanowanie wielostronicowych dokumentów.