Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
690501
Nazwa
Ekspres przelewowy Russell Hobbs Buckingham (20680-56)
Kategoria
Ekspresy przelewowe
Producent
Russell Hobbs
EAN
4008496815838

Cena

Cena brutto
221.91

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarno-stalowy

Fizyczne

Pojemność [l]
1.25
Pojemność [filiżanki]
10
Wskaźnik poziomu wody
Tak
Dzbanek na kawę
Szklany

Funkcje

Sterowanie
Programowanie czasu startu do 24 h
Komunikacja
Lampka kontrolna
Podgrzewanie
Tak

Techniczne

Filtr
Wyjmowany
Konstrukcja
Płytka utrzymująca ciepło
Załączone wyposażenie
Łyżeczka do odmierzania kawy

Opis produktu

Niech życie smakuje doskonale!

Jeżeli kochasz wyborną kawę, pokochasz też świeży smak prosto z ekspresu Buckingham. Urządzenie uzyskuje optymalną temperaturę parzenia o 50% szybciej i posiada zaawansowaną technologię filtrowania, co gwarantuje niepowtarzalny smak i mniejsze straty przy filtrowaniu.

Ekspres ma 24-godzinny programator czasowy. Dzięki jego ustawieniom, Twoja kawa może czekać od razu po przebudzeniu lub po wieczornym posiłku. Podświetlany, niebieski pierścień zapala się podczas parzenia i pozostaje włączony na etapie utrzymywania ciepła. 
Ekspres do kawy Buckingham jest kompaktowy i bardzo stylowy. Pozwala przygotować jednorazowo do 10 filiżanek kawy dzięki szklanemu dzbankowi o pojemności 1,25 litra. A jeżeli nie potrzebujesz tak dużo kawy, wystarczy zmienić ustawienia, aby przygotować 2-4 filiżanki.

 

Osiągnij optymalną temperaturę o 50% szybciej* Zaawansowana technologia dozowania wody
Osiągnij optymalną temperaturę o 50% szybciej
Ulepszone sterowanie temperaturą oznacza, że woda osiąga optymalną temperaturę do przygotowana kawy w krótszym czasie oraz zgodnie z wytycznymi Europejskiego Stowarzyszenia ds. Jakości Kawy (Speciality Coffee Association of Europe). Wytyczne Stowarzyszenia to standardy ustanowione przez ludzi, którzy doskonale wiedzą, jak dobra kawa powinna smakować. Więc jeśli oni kochają to rozwiązanie - tobie z pewnością także przypadnie do gustu.
Zaawansowana technologia dozowania wody
Zaawansowana technologia dozowania wody przez zmieloną kawę sprawia, że woda przepływa przez kawę jeszcze dokładniej i szybciej. Ta ulepszona cyrkulacja wody daje większy procent rozpuszczonej kawy oraz lepsze wydobycie smaku.