Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6896653
Nazwa
Kamera IP Reolink E1 Pro
Kategoria
Kamery IP
Producent
Reolink
EAN
0725423889185

Cena

Cena brutto
275.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały
Typ
Kopułkowa
Zastosowanie
Wewnętrzna
Obrotowa
Tak

Techniczne

Łączność
Bezprzewodowa
Typ przetwornika
CMOS
Interfejs
Wi-Fi

Charakterystyka

Wodoodporna
Nie
Certyfikacja IP
Brak danych
Certyfikacja IK
Brak danych

Opis produktu

Rozszerz ochronę na cały dom

E1 Pro jest kompaktowy i bezproblemowo wtapia się w Twój dom. Wyposażony w inteligentne funkcje, może robić wiele rzeczy, na przykład obracać się do Twojej dyspozycji, aby dotrzeć do większej liczby obszarów. Lub wysyłaj dostosowane alerty o ruchu. Dzięki bezkonkurencyjnej cenie inteligentna i wysokiej jakości ochrona domu jest dostępna dla każdego.

Pokrycie całego pomieszczenia w Super HD

Obserwowanie dużego obszaru staje się teraz łatwiejsze. Dzięki możliwości obrotu w zakresie 355 ° i pochylenia 50 ° oraz 4 MP Super HD, E1 Pro może dostarczyć cały obraz domu, jeszcze lepszy, z oszałamiającą klarownością i żywością.

Proste i niezawodne dwuzakresowe WiFi

E1 Pro obsługuje zarówno 2,4 GHz, jak i 5 GHz WiFi, oferując więcej opcji połączeń bezprzewodowych. Dwuzakresowa technologia WiFi i anteny 2T2R MIMO zapewniają mocny sygnał i niezawodną wydajność sieci.

Otrzymuj ważne powiadomienia w czasie rzeczywistym

E1 Pro to nie tylko ochrona Twojego domu, ale także potężny pomocnik. Otrzymując alerty w czasie rzeczywistym, możesz monitorować swój dom, gdy jesteś poza domem, sprawdzać, czy dzieci wracają do domu ze szkoły lub wiedzieć, kiedy przybywa wyprowadzacz psów. Strzeże całodobowej ochrony, więc nie musisz.

Zobacz, usłysz i porozmawiaj ze swoim światem

Oglądaj transmisje na żywo i bądź świadomy tego, co dzieje się w Twojej rodzinie lub biurze za pomocą bezpłatnej aplikacji Reolink na urządzeniu mobilnym lub bezpłatnego klienta Reolink na komputerze.

Ponadto dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz słuchać i mówić przez kamerę. Porozmawiaj ze swoimi dziećmi, baw się ze zwierzętami lub odpieraj potencjalnych włamywaczy.

Nagrywanie ruchu lub nagrywanie 24/7 - Ty decydujesz

Zapisuj klipy wyzwalane ruchem lub ciągłe nagrania wideo do późniejszego odtwarzania. Niezapomniane chwile, takie jak pierwszy krok dziecka lub przyjęcie urodzinowe-niespodzianka, już nigdy nie przegapisz.

Ładny. Idealnie dopasowuje się do każdego wystroju domu

Skonfiguruj E1 Pro w kilka minut, a będziesz mógł rozmawiać z dziećmi w czasie rzeczywistym w dowolnym momencie, mieć oko na psotne zwierzaki lub opiekować się starszymi z daleka. Ma dyskretny kształt i doskonale wtapia się w Twój dom.