Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6698847
Nazwa
Cisco Meraki Go GX20-HW (GX20-HW-EU)
Kategoria
Zapory sieciowe - firewall
Producent
Cisco
EAN
0810979015147

Cena

Cena brutto
599.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Fizyczne

Wysokość [mm]
26
Szerokość [mm]
173
Głębokość [mm]
112

Techniczne

Interfejs WAN
1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Interfejs LAN
4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Porty pozostałe
1x USB
Obsługa sieci bezprzewodowej
nie
Antena
Nie dotyczy
Gniazda antenowe
Nie dotyczy

Funkcje bezpieczeństwa

Zabezpieczenia
Firewall

Charakterystyka

Protokoły i standardy sieciowe
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
Temperatura pracy [C]
0-40
Wilgotność pracy [%]
5-90

Opis produktu

Zbuduj lepszą firmę dzięki Meraki Go

Twój lepszy zestaw narzędzi biznesowych

Meraki GO zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, w tym wsparci.  Urządzenia Meraki GO to niezawodne WiFi dla gości i pracowników.  Przyciągaj i komunikuj się z klientami za pośrednictwem niestandardowych stron docelowych, aby zwiększyć świadomość marki. Dzięki Meraki GO połączysz urządzenia internetowe oraz zabezpieczysz firmę przed atakami i hakerami.

Kompletna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej - zawsze i wszędzie

Cisco wie, czego potrzeba, aby utrzymać bezpieczeństwo w firmie. Wcale nie musi być to skomplikowane. Security Gateway Meraki Go działa od razu po uruchomieniu. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, subskrypcja zabezpieczeń Meraki Go Ci ją zapewnia. Bezpieczeństwo jest priorytetem dla większości właścicieli firm. Przy tak wielu różnych zagrożeniach, Meraki Go ułatwia utrzymanie bezpieczeństwa firmy. Opcjonalna subskrypcja Meraki Go Security automatyzuje funkcje ochrony przed wyłudzaniem informacji, złośliwym oprogramowaniem, filtrowaniem zawartości i połączeniami zwrotnymi C2C.

To rozwiązanie w dziedzinie WiFi, łączności, bezpieczeństwa i innych. IT nigdy nie było łatwiejsze.

Wyeliminuj problemy z łącznością i powolną obsługą. Z Meraki GO pozostaniesz chroniony zabezpieczeniami wspieranymi przez Cisco. Meraki GO Pozwala w prosty sposób połączyć technologie firmy, niezależnie od tego, czy chodzi o urządzenia dźwiękowe, POS, VoIP, kamery lub drukarki.

Security Gateway i Firewall Meraki Go - Po prostu bezpieczeństwo

Security Gateway Meraki Go i firewall sprawiają, że dbanie o bezpieczeństwo firmy jest łatwe. Dzięki wbudowanym zabezpieczeniom możesz chronić użytkowników przed zagrożeniami cybernetycznymi bez dodatkowych ingerencji i zawsze mieć wgląd w sieć, aby wiedzieć co się dzieje, a także spowalniać przebieg spraw, aby natychmiast podjąć działania z dowolnego miejsca. W Meraki Go wszystkie aktualizacje są automatyczne i wliczone w cenę. Oznacza to, że oprogramowanie sprzętowe, oprogramowanie główne, zabezpieczenia i nowe funkcje są częścią zakupionej usługi, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej firmy teraz i w przyszłości.