Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
667870
Nazwa
Karta pamięci SanDisk SDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUN-064G-G46)
Kategoria
Karty pamięci
Producent
SanDisk
EAN
619659123918

Cena

Cena brutto
94.50

Gwarancja

Okres gwarancji
10 lat
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Linia
Ultra
Typ karty
SDXC
Pojemność
64 GB

Szczegółowe informacje techniczne

Prędkość zapisu [MB/s]
40
Prędkość odczytu [MB/s]
40
Zabezpieczenie
Przed modyfikacją lub skasowaniem danych

Opis produktu

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są idealnym rozwiązaniem do użycia z aparatami typu „wyceluj i pstryknij” (od kompaktów do klasy średniej) i kamerami. Dzięki wysokiej pojemności i niezwykłej prędkości gwarantującej, że nie przegapisz żadnego momentu, karty te oferują wystarczającą ilość miejsca i poziom wydajności pozwalający na przechwycenie tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości i godzin nagrań w Full HD(1080p).

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I oferują niezwykle wysokie prędkości przesyłu danych do 40 MB/s*, co pozwala na szybsze przenoszenie zdjęć z aparatu cyfrowego lub kamery na komputer stacjonarny lub laptopa.

Stworzone do pracy w ciężkich warunkach, karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5. Zostały one dokładnie zaprojektowane, wyprodukowane i zbudowane przez największego na świecie producenta kart pamięci wykorzystujących technologię flash.

FUNKCJE I ZALETY 

 • Rób najlepsze zdjęcia dzięki prędkości dwukrotnie wyższej2 niż w przypadku zwykłych kart SDHC
 • Nagrywaj doskonałej jakości wideo w rozdzielczości Full HD3 (1080p) dzięki standardowi Class 10
 • Błyskawiczne przesyłanie zdjęć i nagrań wideo przy prędkości odczytu dochodzącej do 40 MB/s*
 • Formaty SDHC™ (8 GB, 16 GB, 32 GB), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Wybierz kartę pamięci do zdjęć i nagrań wideo, której zaufali fotografowie z całego świata
 • Rób zdjęcia w trudnych warunkach: odporność na działanie wody, skrajnej temperatury, wstrząsów, pola magnetycznego, promieniowania rentgenowskiego5
 • Organizuj swoje zdjęcia w łatwy sposób przy użyciu etykietek do podpisywania
 • Produkt objęty dziesięcioletnią gwarancją4 
 • ProofPoints
 • WarrantyLogos
 • FeaturesLogo

ZOBACZ SANDISK W AKCJI

 

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ KARTY 

Wybór właściwej karty wiąże się z rozpatrzeniem wielu czynników.
Po pierwsze wszystko zależy od tego, czy karta ta będzie wykorzystywana do robienia zdjęć w wysokiej czy niższej rozdzielczości lub nagrywania w Full HD. Wybór ten może zależeć również od rodzaju pliku, w jakim zdjęcia będą zapisywane, np. pliki JPEG potrzebują mniej miejsca niż pliki w formacie RAW. Poniższa tabela przedstawia zestawienie pojemności zajmowanej przez typową „mieszankę” zdjęć i nagrań wideo.
 

200x200

 

Czym różnią się poszczególne modele kart pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I?

SanDisk oferuje szeroki wybór poziomów wydajności kart pamięci, z których każdy został zaprojektowany tak, aby obejmować inny zakres wymagań użytkowników. Jeśli karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I nie są poszukiwanym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami. 

200x200

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWÓJ APARAT LUB KAMERĘ 

Wykorzystaj tę prędkość

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są dwukrotnie szybsze w porównaniu do kart SDHC/SDXC, co umożliwia lepsze wykorzystanie potencjału oferowanego przez Twój aparat lub kamerę. Te karty pamięci spełniają również wymagania standardu Class 10, gwarantując perfekcyjne rezultaty podczas nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Stanowią one również idealne rozwiązanie podczas robienia wielu następujących po sobie zdjęć w wysokiej rozdzielczości (tryb seryjny) lub w przypadku zapisu robienia zdjęć w formacie RAW, korzystając z lustrzanki cyfrowej.

Pojemność, której potrzebujesz, aby zapisać więcej zdjęć

Przechowywanie takiej ilości zdjęć w wysokiej rozdzielczości i nagrań w Full HD (1080p), jaką mogą zrobić i przechwycić kamery i aparaty cyfrowe może stanowić spore wyzwanie. Dzięki kartom SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I już nigdy nie przegapisz odpowiedniego momentu na zrobienie zdjęcia z powodu zapełnionej karty. Nasze karty oferują jeszcze więcej miejsca niż potrzeba – nawet w przypadku „pamięciożernego” nagrywania w rozdzielczości Full HD i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości, tak na wszelki wypadek.

Oszczędzaj czas

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC UHS-I umożliwiają przesyłanie zdjęć i nagrań na komputer z szybkością zapisu dochodzącą do 40 MB/s, umożliwiając spędzenie większej ilości czasu na ich obróbce.

Uzyskaj upragnione rezultaty w trudnych warunkach

Fotografowie robią zdjęcia nie tylko w zaciszu swojego studia. W przypadku niektórych aparatów, używane w nich karty muszą być w stanie sprostać ekstremalnym warunkom. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, wysokich temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5, co oznacza, że możesz robić zdjęcia w każdym miejscu – od pustyni po górskie strumienie.

Karty, którym możesz zaufać

SanDisk projektuje i wytwarza karty SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I, kładąc nacisk na niezawodność, tak, aby można było im bezpiecznie powierzyć najważniejsze wspomnienia.

Teraz możesz robić zdjęcia bez żadnych obaw. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I objęte są dziesięcioletnią gwarancją4.

 

200x200
200x200

DANE TECHNICZNE 

 • Format: SDHC™ (8 GB-32 GB*), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Pojemność: 8 GB-128 GB1 – patrz tabela pamięci i pojemności
 • Wydajność/prędkość: Prędkość odczytu do 40 MB/s*; prędkość zapisu jest niższa
 • Klasa prędkości nagrywania: Class 10
 • Kompatybilność: Kompatybilne z wszystkimi urządzeniami wspierającymi standard SDHC/SDXC i SDHC-I/SDXC-I UHS-I
 • Wymiary: 24 mm × 32 mm × 2,1 mm
 • Temperatura działania: Rób zdjęcia, gdziekolwiek się znajdujesz, od polarnych mrozów po pustynne upały, -25°C do 85°C
 • Temperatura przechowywania:-40°C do 85°C
 • Bezpieczeństwo: Zintegrowany przełącznik chroniący przed przypadkowym usunięciem danych
 • Wsparcie: Dziesięcioletnia gwarancja4

ZAUFAJ SANDISK 

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk. 


 Nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z kartami pamięci SDXC. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z producentem.

*Prędkość odczytu do 40 MB/s; prędkość zapisu jest niższa. W oparciu o testy wewnętrzne; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia głównego, interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB=1 000 000 bajtów.

1 GB=1 000 000 000 bajtów.  Część pamięci niedostępna do zapisu danych.

2Zwykłe karty pamięci oferują prędkość zapisu do 5 MB/s. 1 MB=1 000 000 bajtów.

3Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920×1080) zależne jest od urządzenia głównego, rodzaju pliku i innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD

4Więcej informacji na www.sandisk.com/wug.

5Dalsze informacje lub ograniczenia na opakowaniu lub na stronie www.sandisk.com/proof.