Opis produktu

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są idealnym rozwiązaniem do użycia z aparatami typu „wyceluj i pstryknij” (od kompaktów do klasy średniej) i kamerami. Dzięki wysokiej pojemności i niezwykłej prędkości gwarantującej, że nie przegapisz żadnego momentu, karty te oferują wystarczającą ilość miejsca i poziom wydajności pozwalający na przechwycenie tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości i godzin nagrań w Full HD(1080p).

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I oferują niezwykle wysokie prędkości przesyłu danych do 40 MB/s*, co pozwala na szybsze przenoszenie zdjęć z aparatu cyfrowego lub kamery na komputer stacjonarny lub laptopa.

Stworzone do pracy w ciężkich warunkach, karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5. Zostały one dokładnie zaprojektowane, wyprodukowane i zbudowane przez największego na świecie producenta kart pamięci wykorzystujących technologię flash.

FUNKCJE I ZALETY 

 • Rób najlepsze zdjęcia dzięki prędkości dwukrotnie wyższej2 niż w przypadku zwykłych kart SDHC
 • Nagrywaj doskonałej jakości wideo w rozdzielczości Full HD3 (1080p) dzięki standardowi Class 10
 • Błyskawiczne przesyłanie zdjęć i nagrań wideo przy prędkości odczytu dochodzącej do 40 MB/s*
 • Formaty SDHC™ (8 GB, 16 GB, 32 GB), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Wybierz kartę pamięci do zdjęć i nagrań wideo, której zaufali fotografowie z całego świata
 • Rób zdjęcia w trudnych warunkach: odporność na działanie wody, skrajnej temperatury, wstrząsów, pola magnetycznego, promieniowania rentgenowskiego5
 • Organizuj swoje zdjęcia w łatwy sposób przy użyciu etykietek do podpisywania
 • Produkt objęty dziesięcioletnią gwarancją4 
 • ProofPoints
 • WarrantyLogos
 • FeaturesLogo

ZOBACZ SANDISK W AKCJI

 

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ KARTY 

Wybór właściwej karty wiąże się z rozpatrzeniem wielu czynników.
Po pierwsze wszystko zależy od tego, czy karta ta będzie wykorzystywana do robienia zdjęć w wysokiej czy niższej rozdzielczości lub nagrywania w Full HD. Wybór ten może zależeć również od rodzaju pliku, w jakim zdjęcia będą zapisywane, np. pliki JPEG potrzebują mniej miejsca niż pliki w formacie RAW. Poniższa tabela przedstawia zestawienie pojemności zajmowanej przez typową „mieszankę” zdjęć i nagrań wideo.
 

200x200

 

Czym różnią się poszczególne modele kart pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I?

SanDisk oferuje szeroki wybór poziomów wydajności kart pamięci, z których każdy został zaprojektowany tak, aby obejmować inny zakres wymagań użytkowników. Jeśli karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I nie są poszukiwanym rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami. 

200x200

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWÓJ APARAT LUB KAMERĘ 

Wykorzystaj tę prędkość

Karty pamięci SanDisk Ultra® SDHC/SDXC™ UHS-I są dwukrotnie szybsze w porównaniu do kart SDHC/SDXC, co umożliwia lepsze wykorzystanie potencjału oferowanego przez Twój aparat lub kamerę. Te karty pamięci spełniają również wymagania standardu Class 10, gwarantując perfekcyjne rezultaty podczas nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Stanowią one również idealne rozwiązanie podczas robienia wielu następujących po sobie zdjęć w wysokiej rozdzielczości (tryb seryjny) lub w przypadku zapisu robienia zdjęć w formacie RAW, korzystając z lustrzanki cyfrowej.

Pojemność, której potrzebujesz, aby zapisać więcej zdjęć

Przechowywanie takiej ilości zdjęć w wysokiej rozdzielczości i nagrań w Full HD (1080p), jaką mogą zrobić i przechwycić kamery i aparaty cyfrowe może stanowić spore wyzwanie. Dzięki kartom SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I już nigdy nie przegapisz odpowiedniego momentu na zrobienie zdjęcia z powodu zapełnionej karty. Nasze karty oferują jeszcze więcej miejsca niż potrzeba – nawet w przypadku „pamięciożernego” nagrywania w rozdzielczości Full HD i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości, tak na wszelki wypadek.

Oszczędzaj czas

Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC UHS-I umożliwiają przesyłanie zdjęć i nagrań na komputer z szybkością zapisu dochodzącą do 40 MB/s, umożliwiając spędzenie większej ilości czasu na ich obróbce.

Uzyskaj upragnione rezultaty w trudnych warunkach

Fotografowie robią zdjęcia nie tylko w zaciszu swojego studia. W przypadku niektórych aparatów, używane w nich karty muszą być w stanie sprostać ekstremalnym warunkom. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I są odporne na działanie wody, wysokich temperatur, wstrząsów, pola magnetycznego i promieniowania rentgenowskiego5, co oznacza, że możesz robić zdjęcia w każdym miejscu – od pustyni po górskie strumienie.

Karty, którym możesz zaufać

SanDisk projektuje i wytwarza karty SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I, kładąc nacisk na niezawodność, tak, aby można było im bezpiecznie powierzyć najważniejsze wspomnienia.

Teraz możesz robić zdjęcia bez żadnych obaw. Karty pamięci SanDisk Ultra SDHC/SDXC UHS-I objęte są dziesięcioletnią gwarancją4.

 

200x200
200x200

DANE TECHNICZNE 

 • Format: SDHC™ (8 GB-32 GB*), SDXC™ (64 GB i 128 GB1)
 • Pojemność: 8 GB-128 GB1 – patrz tabela pamięci i pojemności
 • Wydajność/prędkość: Prędkość odczytu do 40 MB/s*; prędkość zapisu jest niższa
 • Klasa prędkości nagrywania: Class 10
 • Kompatybilność: Kompatybilne z wszystkimi urządzeniami wspierającymi standard SDHC/SDXC i SDHC-I/SDXC-I UHS-I
 • Wymiary: 24 mm × 32 mm × 2,1 mm
 • Temperatura działania: Rób zdjęcia, gdziekolwiek się znajdujesz, od polarnych mrozów po pustynne upały, -25°C do 85°C
 • Temperatura przechowywania:-40°C do 85°C
 • Bezpieczeństwo: Zintegrowany przełącznik chroniący przed przypadkowym usunięciem danych
 • Wsparcie: Dziesięcioletnia gwarancja4

ZAUFAJ SANDISK 

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk. 


 Nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z kartami pamięci SDXC. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z producentem.

*Prędkość odczytu do 40 MB/s; prędkość zapisu jest niższa. W oparciu o testy wewnętrzne; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia głównego, interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB=1 000 000 bajtów.

1 GB=1 000 000 000 bajtów.  Część pamięci niedostępna do zapisu danych.

2Zwykłe karty pamięci oferują prędkość zapisu do 5 MB/s. 1 MB=1 000 000 bajtów.

3Wsparcie rozdzielczości wideo Full HD (1920×1080) zależne jest od urządzenia głównego, rodzaju pliku i innych czynników. Patrz www.sandisk.com/HD

4Więcej informacji na www.sandisk.com/wug.

5Dalsze informacje lub ograniczenia na opakowaniu lub na stronie www.sandisk.com/proof.