Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
655429
Nazwa
Procesor Intel 3.6GHz, 3 MB, BOX (BX80646I34160)
Kategoria
Procesory
Producent
Intel
EAN
735858287180

Cena

Cena brutto
522.49

Gwarancja

Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Linia

Intel Core i3

Linia procesorów Intel Core i3 obejmuje jednostki dedykowane głównie do zastosowań domowych i biurowych. Wybrane procesory Intel Core i3 sprawdzą się także w budżetowych konfiguracjach gamingowych. Jednostki Intel Core i3 łączą w sobie dobrą wydajność i rozsądną cenę. Najczęściej mają do dyspozycji dwa lub cztery rdzenie, co przekłada się na wysoki komfort użytkowy. W zależności od szczegółowych parametrów, procesory z tej linii mogą być doskonałym wyborem do komputerów domowych, multimedialnych, biurowych, a nawet gamingowych.

">Core i3
Wersja opakowania

Wersja opakowania BOX

Procesor w opakowaniu BOX znajduje się w fabrycznym pudełku producenta. Wiele modeli procesorów w opakowaniu tego typu jest wyposażonych również w chłodzenie. Do procesora w opakowaniu BOX dołączana jest także szczegółowa instrukcja instalacji oraz naklejka na obudowę komputera. Opakowanie BOX to najbogatsza opcja przy zakupie procesora.

">BOX
Załączone chłodzenie

Załączone chłodzenie

Procesor dysponuje fabrycznym, podstawowym zestawem chłodzącym. To rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z zakupu oddzielnego chłodzenia i zredukować wydatki. Fabryczne chłodzenie znajduje w opakowaniu wraz z procesorem i zapewnia wystarczające parametry do codziennych zastosowań. Stosowanie chłodzenia z zestawu polecane jest szczególnie w komputerach domowych i biurowych.

">Tak

Dane techniczne

Typ gniazda
Socket 1150
Liczba rdzeni
2
Liczba wątków
4
Częstotliwość taktowania procesora [GHz]
3.6
Częstotliwość maksymalna Turbo [GHz]
Nie dotyczy
Zintegrowany układ graficzny
Intel HD Graphics 4400
Odblokowany mnożnik

Zablokowany mnożnik

Mnożnik tego procesora jest zablokowany, a to oznacza, że jednostka ta nie jest dedykowana do podkręcania. Procesor ten ma ściśle określone parametry, a zakres jego taktowania nie przekroczy zadeklarowanych wartości, dlatego tym dokładniej należy im się przyjrzeć. Procesory bez odblokowanego mnożnika są polecane do większości zastosowań za wyjątkiem komputerów dla entuzjastów podkręcania.

">Nie
Architektura [bit]
64
Proces technologiczny [nm]
22
Mikroarchitektura procesora
Haswell
TDP [W]
54

Pamięć

Pamięć podręczna L2
512 KB
Pamięć podręczna L3
3 MB

Wyposażenie

Załączone wyposażenie
Wentylator

Opis produktu

Masthead Light

Procesory Intel® Core™ i3 czwartej generacji