Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
635917
Nazwa
TITANFALL
Kategoria
Gry na Xbox One
Producent
Electronic Arts
EAN
5030931111365

Cena

Cena brutto
31.59

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Seria
Titanfall
Dystrybutor
Electronic Arts Polska
Platforma
Xbox One
Rodzaj
Gra

Charakterystyka

Gatunek
FPS
Gra wieloosobowa
Internet
Klasyfikacja PEGI
Od lat 16
Online
Przemoc
Wulgarny język
Wersja językowa
Polska (napisy)
Nośnik
Blu-ray
Tryb 3D
nie

Opis produktu

Przygotuj się na Titanfall. Gra jednego z twórców Call of Duty, przygotowana we współpracy z kilkoma innymi członkami zespołu stojącego za wielkim sukcesem tej legendarnej serii, oferuje zupełnie odmienny świat nowej gry, w której mali zmierzą się z gigantami, natura z techniką, a człowiek z maszyną.

Wizjonerzy ze studia Respawn czerpią inspirację ze swoich bogatych doświadczeń w tworzeniu gier akcji. W Titanfall ich celem było zaproponowanie czegoś świeżego i ekscytującego w rozgrywce dla wielu graczy, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych dla komputerów PC oraz konsol nowej generacji.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Futurystyczna wojna - działania wojenne w Titanfall wymagają błyskawicznych zmian sposobu Twojej walki. Prowadząc rozgrywkę możesz kierować członkiem elitarnej jednostki szturmowej, a także niezwykle sprawnym i dobrze uzbrojonym 7-metrowym robotem Tytanem. Wszystko to na jednej mapie z natychmiastową możliwością zmiany stylu. Titanfall łamie fundamentalne reguły walki i poruszania się po polu bitwy. Będziesz płynnie dostosowywać swoją taktykę, atakować lub uciekać.

Polska wersja językowa Titanfall ukaże się na Polskim rynku w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 w polskiej wersji językowej (napisy).

Przyszłość rozgrywki sieciowej dla wielu graczy - cała zabawa polega na rozgrywce wieloosobowej w zupełnie nowej formie. Doświadczysz zarówno charakterystycznych dla gier sieciowych dynamicznych akcji, jak i heroicznych filmowych sekwencji, dotychczas zarezerwowanych dla kampanii dla jednego gracza. Połączenie zalet dwóch klasycznych trybów wyróżnia Titanfall spośród innych gier i umacnia status pozycji niezwykłej.

Wizjonerzy, którzy kształtowali standard gier poprzedniej generacji powracają! - otwarte w 2010 roku studio Respawn Entertainment to dzieło Vincea Zampelli i Jasona Westa, współzałożycieli Infinity Ward oraz współtwórców przynoszącej dziesiątki milionów dolarów zysków serii Call of Duty. Korzystając z bogatego doświadczenia Vince i Jason pragną zaoferować nowe podejście do tworzenia gier. W Titanfall powracają z zupełnie nowym rozwiązaniem i wizją rozrywki.