Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6352470
Nazwa
Karta graficzna Inno3D [PRODWYC] GeForce GTX 1660 SUPER Twin X2 6GB GDDR6 (N166S2-06D6-1712VA15L)
Kategoria
Karty graficzne
Producent
Inno3D
EAN

Cena

Cena brutto
1167.50

Gwarancja

Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Chipset

Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce GTX 1660 Super
Taktowanie rdzenia
1530 MHz
Taktowanie rdzenia w trybie boost
1785 MHz

Techniczne

Typ złącza
PCI Express 3.0 x16
Długość karty [mm]
220
Łączenie kart
Nie
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza [W]
450
Obsługiwane standardy
DirectX 12
OpenGL 4.6
Vulkan
Jednostki przetwarzania
Rdzenie CUDA: 1408
Zastosowane technologie
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
NVIDIA Ansel
NVIDIA CUDA Technology
NVIDIA G-SYNC Ready
NVIDIA GameStream
NVIDIA GameWorks
NVIDIA GeForce Experience
NVIDIA GPU Boost
VR Ready

Pamięć RAM

Ilość pamięci RAM
6 GB
Rodzaj pamięci RAM
GDDR6
Szyna danych [bit]
192
Taktowanie pamięci
14000 MHz

Chłodzenie

Typ chłodzenia
Wentylator
Ilość wentylatorów
2

Złącza

Złącza
DisplayPort x3
HDMI x1
Złącza zasilania
PCI-E 8-pin

Zawartość pudełka

Wersja opakowania
BOX

Opis produktu

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Karta graficzna GeForce GTX 1660 SUPER zapewnia nawet o 20% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów układu GTX 1660 i jest nawet 1,5 raza szybsza niż model GTX 1060 6 GB z poprzedniej generacji. Układ ten jest oparty na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ i wyposażony w ultraszybką pamięć GDDR6, dzięki czemu zapewnia superdoładowanie w najpopularniejszych grach. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj SUPERmoce.

SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4-krotnie wyższą energooszczędnością w porównaniu do osiągów modeli z poprzedniej generacji, a także wyższą wydajnością w grach, cichszą pracą i sprawniejszym systemem chłodzenia układu GPU.

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™, co sprawia, że jest ono niezbędną aplikacją towarzyszącą Twojej karcie graficznej GeForce.

NVIDIA ANSEL

NVIDIA Ansel to potężne narzędzie, które umożliwia Ci wykonywanie profesjonalnych zrzutów ekranowych ze swoich gier. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z wykorzystaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.

STRUMIENIUJ JAK PROFESJONALISTA

Tylko to, co najlepsze. Karty GeForce GTX® z serii 16 SUPER™ posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg z najwyższą jakością. Karty graficzne z serii SUPER są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, aby zapewniać Ci maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.