Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6287698
Nazwa
Obudowa Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F (MATREXX 55 V3 ADD-RGB 3F)
Kategoria
Obudowy
Producent
Deepcool
EAN
6933412713982

Cena

Cena brutto
348.56

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Podświetlenie
Tak

Informacje fizyczne

Wysokość [cm]
44
Szerokość [cm]
21
Głębokość [cm]
48
Waga [kg]
8

Konstrukcja

Typ obudowy

Midi Tower

Obudowa komputerowa typu Midi Tower to najbardziej popularna, a zarazem uniwersalna konstrukcja stosowana przy konfiguracji sprzętowej. Bez trudu umieścisz w niej najważniejsze podzespoły. Jest to wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli na budowę jednostki przeznaczonej zarówno do pracy biurowej, jak i dla miłośników wirtualnej rozrywki. Szeroka oferta zapewnia możliwość wyboru spośród wielu modeli. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz obudowę najbliższą Twoim preferencjom.

 
">Midi Tower
Kompatybilność

ATX

Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.

 
">ATX

Extended ATX (e-ATX)

Wybierając sprzęt komputerowy, należy sprawdzić, czy standard płyty głównej będzie kompatybilny z obudową. W przypadku konstrukcji e-ATX mamy do czynienia z układem o relatywnie dużych rozmiarach. Użytkownicy muszą, więc sięgnąć po większą, a zarazem uniwersalną obudowę, która pozwoli na montaż wszystkich niezbędnych podzespołów. Mogą być to zarówno komponenty przeznaczone do pracy biurowej, jak i zaawansowane jednostki, które zachwycą miłośników wirtualnej rozrywki i pozwolą na zabawę przy najnowszych grach.

">Extended ATX (e-ATX)

Micro ATX (uATX)

Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą, więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.

 
">Micro ATX (uATX)

Mini ITX

Wybierając podzespoły komputerowe, należy pamiętać, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Niewielki układ typu Mini-ITX o wymiarach 170 x 170 mm znajdzie zastosowanie w kompaktowych obudowach, które z powodzeniem można postawić na biurku. Taki komputer sprawdzi się doskonale w codziennej pracy. Standard Mini-ITX pozwala również na instalację komponentów, które zagwarantują doskonałą rozrywkę. Gracze z pewnością sięgną po szybki procesor i wysokiej klasy kartę graficzną.

">Mini ITX
Okno
Tak
Wyciszona
Nie
Maksymalna długość karty graficznej [cm]

Długość karty graficznej wynosząca 37 cm

Obudowa komputerowa, która pozwala na instalację karty graficznej o długości do 37 cm to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone dla wymagających użytkowników. Dzięki temu będziesz mógł zamontować wiele kart o różnych zastosowaniach. Mogą być to zarówno zaawansowane jednostki przeznaczone dla graczy, jak i dużo tańsze modele, które idealnie sprawdzą się przy pracy biurowej. Sięgając po tego typu obudowę z łatwością wymienisz układ graficzny, gdy tylko zajdzie potrzeba poprawy wydajności sprzętowej.

 
">37
Maksymalna wysokość układu chłodzenia CPU [cm]

Wysokość układu chłodzenia - 16.5 cm

Obudowa komputerowa, która pozwoli na instalację układu chłodzenia CPU o wysokości do 16.5 cm sprawdzi się idealnie przy budowie konfiguracji komputerowej o wielu zastosowaniach. Dzięki takiej konstrukcji będziesz mógł dobrać kompatybilne modele wentylatorów o różnych parametrach. Wśród nich znajdziesz zarówno proste układy przeznaczone do chłodzenia urządzeń biurowych, jak i te bardziej zaawansowane, które znajdziemy w jednostkach dla miłośników wirtualnej rozrywki, czy użytkowników profesjonalnych.

">16.5

Panel przedni

USB 2.0

USB 2.0 x2

Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 2.0 to idealna propozycja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania. Jedno ze złącz możesz wykorzystać np. do naładowania smartfona, gdy drugie pozwoli na szybką komunikację pomiędzy komputerem a dyskiem zewnętrznym. Połączenie jest nadzwyczaj proste, a przede wszystkim bezpieczne. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, gdzie pliki często przenosimy w pamięci zewnętrznej, jak i przy zastosowaniach domowych.

">2
USB 3.0

USB 3.0 x1

Obudowa wyposażona w złącze USB 3.0 stanowi idealną propozycję dla wymagających użytkowników. Dzięki temu możesz liczyć na bardzo szybką wymianę plików pomiędzy komputerem a pamięcią zewnętrzną. Bez trudu naładujesz telefon komórkowy, a także podłączysz wiele innych urządzeń, które zawsze będziesz miał pod ręką. To niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie. Standard USB 3.0 sprawdzi się idealnie zarówno w komputerach przeznaczonych do pracy biurowej, jak i przy domowej konfiguracji sprzętowej.

">1
USB 3.1
Brak
USB 3.2
Brak
USB Typ-C
Brak
USB TurboCharging
Brak
Czytnik kart pamięci
Nie
Złącze słuchawkowe/głośnikowe

Złącza słuchawkowe/głośnikowe

Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.

">Tak
Złącze mikrofonowe
Tak

Informacje techniczne

Wnęki wewnętrzne 2.5 cala
2
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala
2
Wnęki zewnętrzne 3.5 cala
Nie
Wnęki zewnętrzne 5.25 cala
Nie
Sloty rozszerzeń
7

Wentylatory

Panel przedni
120 mm x3
Panel tylny
Nie
Panel boczny
Nie
Panel dolny
Nie
Panel górny
Nie

Miejsca na dodatkowe wentylatory

Panel przedni
120 mm x3/140 mm x2
Panel tylny
120 mm x1
Panel boczny
Nie
Panel dolny
Nie
Panel górny
120 mm/140 mm x2

Zasilanie

Zasilacz
Nie
Moc zasilacza
Brak zasilacza

Opis produktu

Rozszerzalny system RGB

Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB to obudowa wyposażona w podwójne szkło hartowane (bok oraz przód) i rozszerzalny system oświetlania RGB. W prezentowanej wersji posiada ona na froncie adresowalną taśmę RGB, którą można kontrolować z poziomu przycisku na panelu obudowy lub za pomocą płyty głównej. Obudowa również umożliwia rozbudowę o kolejne urządzenia RGB wykorzystując do tego dwa złącza RGB Deepcool/Gamestorm i jednego uniwersalnego 3-pin 5V. Dzięki temu do Matrexx 55 V3można podpiąć akcesoria 5V ADD RGB dowolnej marki.

Podwójne szkło hartowane 4 mm

Grubość 4 mm w pełnym rozmiarze, hartowane szyby boczne i panel przedni nadają obudowie niepowtarzalny wygląd, który idealnie podkreśli Twoją wewnętrzną konstrukcję.

Zgodność z chłodzeniem na wielką skalę

Zoptymalizowany przepływ powietrza jest zagwarantowany dzięki dużym wlotom powietrza z dwóch stron panelu przedniego i wywiewowi powietrza z tyłu i z góry, aby utrzymać chłodzenie wewnętrznych elementów

Umożliwia montaż chłodzenia wodnego:

  • 1- układ chłodzenia wodnego na górze z radiatorem 120/140/240/280mm
  • 2- układ chłodzenia wodnego z radiatorem 120 mm z tyłu
  • 3- układ chłodzenia wodnego z radiatorem 120/240/360mm z przodu

 

Umożliwia montaż wentylatorów chłodzących:

  • 1- wentylator 2×120/ 2×140 mm na górze
  • 2- wentylator 1×120 mm z tyłu;
  • 3- wentylator 3×120 mm lub 2*140mm z przodu

 

Łatwe zarządzanie kablami

Zarządzanie kablami jest teraz łatwe dzięki komorze wieży o szerokości 210 mm (prześwit 23 mm)

Dodano osłonę zasilania

Wersja ADD-RGB-3F jest wyposażona w osłonę zasilania w celu ukrycia kabli i utrzymania porządku w systemie