Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
626137
Nazwa
Adapter bluetooth Asus BT400 USB
Kategoria
Adaptery Bluetooth
Producent
Asus
EAN
886227342488

Cena

Cena brutto
58.99

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Standard

Bluetooth 4.0

Bluetooth 4.0 jest jednym z wielu standardów bluetooth, które znajdziesz w urządzeniach na rynku. Charakteryzuje się on znaczącym ograniczeniem poboru prądu względem swoich starszych braci, kosztem obniżonego transferu. Zapewnia transmisję na poziomie 1Mb/s. Jest on kompatybilny ze starszymi wersjami bluetooth.

">Bluetooth 4.0
Złącze
USB-A
Kolor
Czarny

Dane techniczne

Zasięg
10 m
Plug & Play
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 7
Windows 8
Windows XP

Opis produktu

Adapter USB do Bluetooth 4.0

  • Zaawansowany adapter USB do Bluetooth 4.0, kompatybilność wsteczna z Bluetooth® 2.0/2.1/3.0
  • Umożliwia bezprzewodową łączność z obsługującymi technologię Bluetooth komputerami, drukarkami, telefonami, zestawami słuchawkowymi, głośnikami, klawiaturami, kontrolerami oraz innymi urządzeniami
  • Technologia Bluetooth Low Energy zapewnia energooszczędną łączność bezprzewodową
  • Wyjątkowo mobilna, ultrasmukła konstrukcja

Nowa generacja połączeń Bluetooth 4.0 dla wszechstronnej łączności bezprzewodowej

USB-BT400 to adapter USB do Bluetooth oferujący funkcjonalność Smart Ready i nowe możliwości połączeń Bluetooth 4.0. Adapter umożliwia połączenie z wieloma kompatybilnymi urządzeniami i obsługuje technologię Bluetooth Low Energy (BLE) w celu zmniejszenia zużycia energii. W trybie dual USB-BT400 zachowuje pełną kompatybilność wsteczną z połączeniami Bluetooth 3.0, 2.1 i 2.0.

Zapewnij sobie Bluetooth 4 i łącz się z wieloma urządzeniami

ASUS USB-BT400 wykorzystuje nową zaawansowaną technologię Bluetooth 4.0 i umożliwia połączenia bezprzewodowe z szeroką gamą urządzeń, takich jak np. komputery, drukarki, telefony, zestawy słuchawkowe, głośniki, klawiatury, kontrolery i inne. Ponadto ultrasmukły adapter USB-BT400 wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy (BLE), dzięki której możesz cieszyć się oszczędnością energii podczas połączeń.