Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6069535
Nazwa
Klawiatura + mysz Gembird RU-KBS-WM-03-RU
Kategoria
Klawiatury z myszą
Producent
Gembird
EAN
8716309105682

Cena

Cena brutto
65.09

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Informacje podstawowe

Interfejs

Interfejs USB

Interfejs USB to rozwiązanie niemal w pełni uniwersalne. Interfejs USB zapewnia stabilne działanie oraz optymalną prędkość przesyłania danych, co ma spore znaczenie w grach, ale też w codziennej pracy przy komputerze.

">USB
Element kolorystyczny
Czarny

Klawiatura

Typ klawiatury

Klawiatura klasyczna

Postaw na klasykę i sprawdzone rozwiązania. Klasyczna konstrukcja klawiatury cieszy się nieprzemijającą popularnością. W odróżneiniu od klawiatury wyspowej, posiada wypukłe przyciski o odpowiedniej wielkości doskonale pracują pod palcami i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Klawiatury klasyczne działają z dużą precyzją i są bardzo wytrzymałe.

">Klasyczna
Układ klawiatury
Rosyjski (RU)
Podpórka pod nadgarstki
Nie
Klawiatura numeryczna
Tak

Mysz

Rodzaj myszy

Laserowy sensor

Odwzorowanie każdego, nawet najdrobniejszego ruchu myszką, zapewni sensor laserowy. Postaw na nowoczesne i niezwykle precyzyjne narzędzie do działania. Sensor laserowy umożliwia wygodne użytkowanie myszki przy niskich oraz bardzo wysokich ustawieniach czułości DPI. Mysz z sensorem laserowym sprawdza się w codziennym użytkowaniu, ale też w profesjonalnym projektowaniu oraz w grach.

">Laserowa
Profil myszy

Idealna dla praworęcznych

To myszka zaprojektowana specjalnie dla osób praworęcznych. Jej profil został opracowany tak, by doskonale leżała pod prawą dłonią – przyciski, wypukłości i zagłębienia są dokładnie tam, gdzie trzeba, by zapewnić precyzję działania urządzenia i najwyższy komfort jego użytkowania.

">Praworęczna
Liczba przycisków
4

Opis produktu

 

Zestaw klawiatura i mysz bezprzewodowy RU