Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6063718
Nazwa
Karta sieciowa Asus USB-AC54 B1 (90IG0410-BM0G10)
Kategoria
Karty sieciowe Wi-Fi
Producent
Asus
EAN
4712900692945

Cena

Cena brutto
169.90

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Techniczne

Rodzaj

Zewnętrzna karta sieciowa

Zewnętrzna karta sieciowa podłączana jest najczęściej przez port USB, który znajduje się na obudowie urządzenia. Pewnym ograniczeniem w przypadku tychże sprzętów może być przepustowość samego łącza. Dlatego zaleca się korzystanie z USB o nowszym standardzie. Ponadto do kart zewnętrznych można podłączyć dodatkową antenę, co może być niezwykle pomocne przy wyeliminowaniu problemów z połączeniem.

">Zewnętrzna
Interfejs

Idealne rozwiązanie dla laptopów

Karta podłączana za pomocą USB stanowi idealne rozwiązanie dla laptopów, choć znajdzie zastosowanie również w przypadku komputerów stacjonarnych. Podłączana jest za pomocą portu USB 2.0 lub USB 3.0 w obudowie komputera. Oczywiście lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z tego nowszego standardu. Warto dodać, że do zewnętrznej karty możemy podłączyć dodatkową antenę, aby wyeliminować ewentualne problemy z utrzymaniem połączenia.

">USB 3.0
Rodzaj anteny
Wewnętrzna
Gniazdo antenowe
Nie posiada
Obsługiwana prędkość
1300 Mbps

Charakterystyka

Standardy sieciowe

Ponadprzeciętny komfort dzięki Wi-Fi piątej generacji

Standard 802.11ac reprezentuje piątą generację sieci bezprzewodowych. Technologia funkcjonuje wyłącznie przy częstotliwości 5 GHz i gwarantuje wyższą przepustowość, względem starszego standardu. Ponadto pojawiła się opcja łączenia większej liczby kanałów (do szerokości 160 MHz). Użytkownicy mogą również liczyć na efektywną modulację. To wszystko gwarantuje ponadprzeciętny komfort korzystania z internetu.

">Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Zabezpieczenia
Nie dotyczy
Standard WPA
WPA Personal
WPA2 Personal
Standard WEP
64/128-bit WEP

Opis produktu

Cechy produktu: