Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
6060128
Nazwa
Klawiatura Acer NITRO KEYBOARD
Kategoria
Klawiatury dla graczy
Producent
Acer
EAN
4710180010626

Cena

Cena brutto
111.89

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Podstawowe informacje

Element kolorystyczny
Czarny
Komunikacja z komputerem

Komunikacja przewodowa

Przewodowe klawiatury dla graczy zapewniają najwyższą stabilność połączenia, działają niezawodnie i nie są podatne na zakłócenia lub opóźnienia. Fakt ten docenią szczególnie uczestnicy gier sieciowych, w których ułamki sekund bywają decydujące. Klawiatura została wyposażona w solidnie wykonany przewód o optymalnej długości, dlatego będzie wygodna w użytkowaniu i trwała.

">Przewodowa
Układ klawiatury

Układ angielski (EN)

Angielski układ klawiszy (EN) jest popularnym rozwiązaniem w klawiaturach dla graczy. Układ ten charakteryzuje się większym klawiszem Enter niż w klawiaturze z układem amerykańskim (US), nieco krótszym przyciskiem Shift po lewej stronie, a także kilkoma innymi detalami. Układ klawiszy warto dobrać do indywidualnych przyzwyczajeń, by rozgrywka oraz praca były jak najbardziej komfortowe.

">Angielski (EN)
Interfejs

Interfejs USB

Klawiaturę wyposażono w interfejs USB – jest to rozwiązanie niemal w pełni uniwersalne. Interfejs USB zapewnia stabilne działanie oraz optymalną prędkość przesyłania danych, co ma spore znaczenie w grach, ale też w codziennej pracy przy komputerze.

">USB
Typ klawiatury

Klawiatura membranowa

Klawiatura membranowa łączy w sobie cichą pracę, precyzję działania i atrakcyjną cenę. Membranowe klawiatury dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu komputera, a także w grach RPG, RTS oraz w produkcjach przygodowych.

">Membranowa

Specyfikacja

Podświetlenie

Podświetlenie RGB

Klawiatura z podświetleniem RGB będzie praktycznym i designerskim wyborem dla gracza. Podświetleniem RGB można sterować na różne sposoby, a przez to niemal w pełni spersonalizować wygląd klawiatury. Kolorystykę podświetlenia można dopasować do otoczenia albo postawić na mocne i kontrastowe odcienie. Podświetlenie pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną – zdecydowanie ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

">RGB
Blok numeryczny
Tak
Anti-Ghosting
Tak
Hub USB
Nie
Złącza Audio
Nie
Podpórka na nadgarstki
Tak

Fizyczne

Zasięg/Długość kabla
1.5 m
Szerokość (cm)
48
Głębokość (cm)
22.5
Wysokość (cm)
3

Opis produktu

Acer Nitro KeyboardNigdy nie przegap prasy

Z anty-ghostingiem dla 19 klawiszy, każde naciśnięcie klawisza zostanie zarejestrowane bez względu na intensywność rozgrywki. Poza grą te poręczne klawisze F działają jako skróty multimedialne do sterowania głośnością, odtwarzaniem i nie tylko.Włącz światła

Wzmocnij te klawisze podświetleniem. Wybierz jeden z sześciu poziomów jasności i dwa tryby (stały i oddychający), aby nadać tym trzem strefom kolorowym docenioną atmosferę - za jednym naciśnięciem przycisku.Graj dalej, dłużej

Błyszczące, pokryte farbą UV nasadki klawiszy ABS są odporne na zużycie i blaknięcie, dzięki czemu nie musisz pamiętać, gdzie były wszystkie stare klucze. Dzięki długiemu, plecionkowemu przewodowi klawiatura Nitro bezproblemowo wtapia się w każdą konfigurację gry.