Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5943235
Nazwa
Maszyna do szycia Janome JUNO J15R
Kategoria
Maszyny do szycia
Producent
Janome
EAN
4933621710415

Cena

Cena brutto
799.00

Gwarancja

Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały
Waga [kg]
5

Funkcje

Zastosowanie
Cerowanie
Szycie
Wszywanie
Wyświetlacz elektroniczny
Nie
Szycie wstecz
tak
Obszywanie dziurek
Tak
Autonawlekacz igły
tak

Ściegi

Regulacja długości ściegu [mm]
1 - 4
Regulacja szerokości ściegu [mm]
1-5
Ilość ściegów
15
Ściegi owerlokowe
tak
Ściegi kryte
tak
Rodzaje ściegów
Kryty
Owerlokowy
Prosty
Zygzakowy
Regulacja długości ściegu
Tak
Długość maksymalna [mm]
4
Regulacja szerokości
Tak
Szerokość maksymalna [mm]
5
Regulacja prędkości szycia
Tak

Techniczne

Maksymalna prędkość [obr/min]
860
Chwytacz
Rotacyjny
Wolne ramię
tak
Zatrzaskowe mocowanie stopek
tak

Wyposażenie

Ilość stopek
5
Rodzaje stopek
Do obszywania dziurek
Do ściegu krytego
Do zamków
Uniwersalna
Załączone wyposażenie
Igły
Pedał
Stopki
Szpulki
Wkrętak

Opis produktu

Janome JUNO J15R

Maszyna do szycia Juno by Janome J15R to łatwa w obsłudze, mechaniczna maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym. Doskonała do domowego użytkowania.

W maszynie Juno by Janome J15R masz do dyspozycji 15 programów ściegowych, wśród których znajdują się ściegi proste (stebnowe), zygzak, ścieg kryty, owerlokowy, dekoracyjny, a także półautomatyczne obszywanie dziurki, czyli wszystko, co jest niezbędne w podstawowym szyciu.

Obsługa maszyny Juno J15R jest bardzo intuicyjna. Wybór i regulacja programów ściegowych odbywa się za pomocą dwóch wygodnych pokręteł umieszczonych na froncie maszyny. Samo nawlekanie czy szpulowanie nie sprawi Ci żadnych trudności (nawet jeżeli będziesz to robić po raz pierwszy), a to za sprawą wyraźnych oznaczeń umieszczonych na obudowie maszyny i dokładnej instrukcji obsługi w języku polskim.

Dodatkowo dla Twojego komfortu J15R jest wyposażona w wygodny nawlekacz igły (który sprawia, że przeciągnięcie nitki przez oczko igły zajmie Ci dosłownie chwilkę), cichy i łatwiejszy w obsłudze chwytacz rotacyjny, niewielki nożyk służący do obcinania nici (dzięki niemu nie musisz nieustannie sięgać po nożyczki), metalowy, szybkowymiemmy uchwyt stopek, a także wygodne dla oczu, ledowe oświetlenie pola pracy.

Maszyna Juno J15R to doskonały model nie tylko do szycia dla dorosłych, ale także dla dzieci, a to między innymi za sprawą wyjątkowej stopki z zabezpieczeniem palców. Przemyślana konstrukcja tej stopki sprawia, że przypadkowe włożenie palca pod igłę jest praktycznie niemożliwe. Także bez obaw na maszynie J15R mogą szyć osoby rozpoczynające swoją przygodę z szyciem, w tym również nastolatki i dzieci.

Jeżeli szukasz niezawodnej, ale prostej w obsłudze maszyny do domowego szycia z najważniejszymi funkcjami to nie mogłaś trafić lepiej. Juno by Janome J15R pomoże Ci postawić pierwsze kroki w świecie szycia, a z biegiem czasu pozwoli na realizację coraz ambitniejszych szyciowych projektów.