Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5942212
Nazwa
HTC Vive Cosmos Elite HMD
Kategoria
Gogle VR
Producent
HTC
EAN
4718487717972

Cena

Cena brutto
2578.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Typ produktu
Gogle VR
Kompatybilność

Rozszerz ekran swojego monitora

Ten model gogli VR jest kompatybilny z komputerem, dzięki czemu będzie to świetne uzupełnienie gamingowego wyposażenia, jak również dodatkowe akcesorium do oglądania filmów, korzystania z aplikacji i programów. Gogle VR do komputera umożliwią odkrywanie topowych gier w zupełnie nowej jakości. Zanurz się w rzeczywistości wirtualnej, tocz potyczki i przeżywaj przygody dzięki goglom VR.

">Komputer
Licencja biznesowa
Nie

Informacje techniczne

Pole widzenia [°]

Rozejrzyj się!

Pole widzenia to jedna z tych kwestii, na które warto zwrócić baczną uwagę przy zakupie gogli VR. Ten model okularów oferuje pole widzenia bardzo zbliżone do tego, co w naturze rejestrują ludzkie oczy. Pole widzenia wynoszące 110 stopni zagwarantuje znakomite wrażenia wizualne, a równocześnie nada jeszcze wyższy stopień realizmu oglądanym scenom i obrazom. Jest to szczególnie mile widziane w grach. By zobaczyć to, co znajduje się obok użytkownika, należy się obrócić – tak samo, jak w realnym świecie.

">110
Rozdzielczość
2880 x 1700
Akcelerometr
Tak
Czujnik magnetyczny
Nie
Czujnik zbliżeniowy
Nie
Żyroskop
Tak

Złącza

Displayport
Tak
3.5 Jack
Tak
HDMI
Nie
USB
Tak
MicroUSB
Nie
USB-C
Nie

Opis produktu

 

 

Śledzenie

Stacja bazowa 1.0 generuje dokładne śledzenie zewnętrzne. Cięcie, uderzanie i wirowanie z precyzją.Krystalicznie czysta grafika.

Ciesz się najwyższą rozdzielczością wizualną VIVE i zminimalizowanymi efektami mignięc ekranowych. Zobacz światy pełne szczegółów w taki sposób, w jaki powinny być widoczne.

Składana konstrukcja.

Łatwo poruszaj się między rzeczywistością a wirtualną rzeczywistością dzięki flip-up designowi - a wszystko to bez zakłócania podróży VR.Precyzyjne ruchy pod każdym kątem.

Śledzenie SteamVR ™ i zaawansowane kontrolery zapewniają precyzję i swobodę ruchów. Zarzuć rakietę za głowę, krzyżuj miecze - ruchy pod każdym kątem są szybkie i płynne. Stacja bazowa 1.0 zapewnia do 15m 2 * ekscytującego miejsca dla tych, którzy wymagają najlepszych w grach VIVE VR.

 


Zobacz najdrobniejsze szczegóły w grach VR.

Zobacz wirtualny świat dzięki rozdzielczości w rozdzielczości 2880 x 1700 pikseli - wzrost o 88% w stosunku do oryginalnej wersji VIVE. Zupełnie nowe panele LCD zmniejszają odległość między pikselami, minimalizując efekt drzwi-ekran.Dźwięk, który podnieca.

Bogaty dźwięk stereo jest zintegrowany z dopasowanymi kształtami słuchawkami nausznymi. Ciesz się doskonałym dźwiękiem podczas rozszerzonych przygód VR.Zaprojektowany dla graczy.

Minimalizuj zakłócenia sesji VR. Swobodnie przełączaj się między rzeczywistością a światem gry dzięki jedynemu w swoim rodzaju składanemu zestawowi słuchawkowemu. Dopasowany krój sprawia, że zakładanie zestawu słuchawkowego jest szybkie i łatwe. Pasuje do szerokiej gamy kształtów twarzy, typów widzenia, a nawet pasuje do okularów. Wykonany z łatwych do czyszczenia materiałów, aby uprościć utrzymanie zestawu słuchawkowego.


Adapter bezprzewodowy

Usuń sznurki z równania. Poruszać swobodnie. Uzyskaj potężną transmisję obrazu i dźwięku o częstotliwości 60 GHz. Z technologią Intel © WiGig.