Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5941713
Nazwa
Next Level Racing Kokpit Challenger Simulator Cockpit (NLR-S016)
Kategoria
Stojaki pod kierownice
Producent
Next Level Racing
EAN
0737787153390

Cena

Cena brutto
1399.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Typ produktu
Kokpit
Przeznaczenie
Kierownica
Kolor dominujący
Czarny

Fizyczne

Długość [cm]
140
Wysokość [cm]
93
Szerokość [cm]
48
Waga [kg]
24

Opis produktu

Next Level Racing Challenger Simulator Cockpit

Przenieś tor wyścigowy do swojego domu dzięki kokpitowi symulatora wyścigów Next level Racing® Challenger, który jest idealnym kokpitem do świata wyścigów symulatorów! Kokpit Challenger to idealne rozwiązanie do zamontowania kierownicy, pedałów, a nawet dźwigni zmiany biegów w autentycznej pozycji wyścigowej, aby zapewnić Ci prawdziwe wrażenia z jazdy samochodem wyścigowym w zaciszu własnego domu. Minimalistyczny design kokpitu Challengera zapewnia sztywne i realistyczne wrażenia z wyścigów bez dużej powierzchni.

Jeśli masz ograniczoną przestrzeń, kółka z blokadą Next Level Racing® są również kompatybilne z kokpitem Challenger. Pozwala to łatwo wrzucić kokpit do pokoju, gdy chcesz się ścigać i łatwo przechowywać, gdy nie jest używany.

W PEŁNI REGULOWANY

Pozycje kierownicy, pedału, siedzenia i dźwigni zmiany biegów można łatwo regulować w Challenger Cockpit, aby dostosować je zarówno do dzieci, jak i dużych dorosłych. Kokpit Challengera został również zaprojektowany i przetestowany tak, aby drążek centralny trzymał kierownicę bliżej pozycji siedzącej, a nie stóp, co oznacza, że ​​nie ma kompromisów w zakresie hamowania lub jazdy na palcach i piętach.

SOLIDNA PŁYTA HAMULCOWA

Hamuj z pewnością! Płyta pedału jest wykonana ze stali premium, aby umożliwić przyłożenie dużej siły w tych trudnych zakrętach. Dzięki naszym śrubom wzmacniającym zapewniamy sztywność pedału. Płyta pedałów Challenger może być również regulowana pod kątem i odległości, aby zapewnić, że spełnia wszystkie potrzeby użytkowników.

W ZESTAWIE PŁYTKA ZMIANY BIEGÓW

Zmieniaj biegi z łatwością! Dzięki dołączonym płytom do zmiany biegów masz możliwość zamontowania ich po prawej lub lewej stronie w celu ułatwienia użytkowania. Dodaliśmy płytki regulacyjne z różnymi otworami montażowymi, aby pasowały do ​​wszystkich użytkowników.

REGULOWANE SIEDZENIE

Znajdź odpowiednią dla siebie pozycję wyścigową! Dołączone suwaki siedzenia umożliwiają precyzyjne dostrojenie właściwej pozycji siedzenia, aby zapewnić dokładną odległość siedzenia do pedałowania. Regulowane wsporniki siedziska, wyściełane siedzisko, oddychająca i łatwa w czyszczeniu tkanina zapewnią wszystkie emocje związane z wyścigami w zaciszu własnego domu.