Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5939097
Nazwa
Karta graficzna MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO 8GB GDDR6 (RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO)
Kategoria
Karty graficzne
Producent
MSI
EAN
4719072660031

Cena

Cena brutto
3564.70

Gwarancja

Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Chipset

Producent chipsetu
NVIDIA
Rodzaj chipsetu
GeForce RTX 2080 Super
Taktowanie rdzenia [MHz]
Brak danych
Taktowanie rdzenia w trybie boost [MHz]
1845

Techniczne

Typ złącza
PCI Express x16
Długość karty [mm]
328
Łączenie kart
NVLink
Rozdzielczość
7680 x 4320
Rekomendowana moc zasilacza [W]
650
Obsługiwane standardy
DirectX 12
OpenGL 4.5
Jednostki przetwarzania
Liczba rdzeni CUDA: 3072
Zastosowane technologie
G-SYNC
HDCP
NVIDIA Adaptive Shading
NVIDIA Ansel
NVIDIA DLSS
NVIDIA GeForce Experience
NVIDIA GPU Boost
NVIDIA Highlights
NVIDIA NVLink
VR Ready
Vulkan

Pamięć RAM

Ilość pamięci RAM
8 GB
Rodzaj pamięci RAM
GDDR6
Szyna danych [bit]
256
Taktowanie pamięci [MHz]
15500

Chłodzenie

Typ chłodzenia
Wentylator
Ilość wentylatorów
3
Nazwa chłodzenia
TORX FAN 3.0

Złącza

Złącza
DisplayPort x3
HDMI x1
USB-C
Złącza zasilania
2x PCI-E 8-pin

Zawartość pudełka

Wersja opakowania
BOX

Opis produktu

Zyskaj supermoce

Nowe układy graficzne GeForce® RTX SUPER™ wyposażone są w jeszcze większą liczbę rdzeni i oferują wyższe częstotliwości taktowania zegara, zapewniając nawet o 25% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów modeli z oryginalnej serii RTX 20. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce.

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to umożliwia Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce

NVIDIA G-SYNC

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwości odświeżania do 240 Hz, a także obsługą technologii HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)

Przenieś swoje wrażenia w rzeczywistości wirtualnej na zupełnie nowy poziom dzięki nowym potężnym układom GPU GeForce® RTX. Dzięki kartom GeForce RTX możesz cieszyć się najmniejszym opóźnieniem i najwyższą wydajnością podczas korzystania z wiodących zestawów VR - wszystko to w oparciu o technologię NVIDIA VRWorks.

DIRECTX 12/DXR

Umożliwia programistom stosowanie niesamowitych efektów graficznych w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce oferują zaawansowane funkcje DX12, takie jak ray tracing oraz technologia Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.

4k

Format 4K rewolucjonizuje sposób wyświetlania gier, generując 4-krotnie więcej pikseli na ekranie niż powszechnie stosowane monitory 1920x1080 i umożliwiając tworzenie bogatych oraz niezwykle szczegółowych światów. Jeśli posiadasz wysokiej klasy komputer PC oparty na układzie GeForce, jesteś gotowy na rewolucję. Po prostu podłącz sprzęt i graj, ciesząc się doskonałą i oszałamiającą jakością rozgrywki.

STRUMIENIOWANIE

Karty GeForce RTX posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z serii RTX są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, takich jak Open Broadcaster Software (OBS), aby zapewniać Ci maksymalną wydajność podczas transmitowania na żywo.