Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5938352
Nazwa
Waga łazienkowa Withings Body Cardio
Kategoria
Wagi łazienkowe
Producent
Withings
EAN
3700546704444

Cena

Cena brutto
545.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały

Fizyczne

Rodzaj wagi
Elektroniczna
Odczyt pomiaru
Wyświetlacz elektroniczny
Materiał
Szkło

Funkcje

Pomiar wody w organizmie
Tak
Ilość pamięci użytkowników
8
Automatyczne włączanie / wyłączanie
Tak/Tak
Dodatkowe pomiary
Pomiar BMI
Pomiar masy mięśniowej
Pomiar tętna
Pomiar tkanki kostnej
Pomiar tkanki mięśniowej
Pomiar tkanki tłuszczowej
Synchronizacja z aplikacją
Temperatura
Kalibracja
Automatyczna
Zastosowane technologie
Bluetooth
Wi-Fi

Techniczne

Maksymalna waga [kg]
180
Dokładność pomiaru
100 g
Jednostki pomiarowe
Kg - kilogram
Lb - funt

Opis produktu

Waga Withings Body Cardio

Nowoczesne technologie wykorzystywane w produktach Withings dostarczają użytkownikom cennych informacji, które pomagają im utrzymać formę i prowadzić zdrowszy tryb życia. Najnowsza waga Body Cardio nie jest tu wyjątkiem; wbudowana w nią innowacyjna funkcja monitorowania serca pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Body Cardio daje także obraz pełnego składu ciała oraz umożliwia połączenie z aplikacją Health Mate.

Wyznaczaj i osiągaj cele

Body Cardio wykonuje dokładne pomiary wagi ciała, współczynnika BMI, zawartości wody w ciele, masy mięśniowej oraz masy kostnej. Uzyskane w ten sposób dane pozwalają użytkownikowi śledzić długoterminowe trendy i lepiej zaplanować treningi.

Body Cardio mierzy tętno w pozycji pionowej, a także prędkość fali tętna (PWV), która pomaga ocenić ogólny stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Monitoruj serce bez wychodzenia z domu

Dzięki funkcji pomiaru PWM, czyli prędkości fali tętna, użytkownik może regularnie sprawdzać stan zdrowia swojego układu sercowo-naczyniowego w zaciszu własnego domu. Społeczność lekarska uznała wartość PWM za najbardziej wiarygodny wskaźnik dający pojęcie o funkcjonowaniu serca i naczyń krwionośnych. Waga Body Cardio stanowi więc unikalne rozwiązanie, które może zrewolucjonizować to, w jaki sposób dbamy o serce.

Waż się z głową

Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Body Cardio pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.