Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5815160
Nazwa
Mysz Marvo M309 + G7
Kategoria
Myszy dla graczy
Producent
Marvo
EAN
6932391905142

Cena

Cena brutto
42.74

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Element kolorystyczny
Czarny

Komunikacja

Rodzaj myszy

Łączność przewodowa

Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany. Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

">Przewodowe
Zasięg pracy
1.8 m
Interfejs
USB

Specyfikacja

Rodzaj sensora

Sensor optyczny

Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.

">Optyczny
Regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości w myszce gamingowej to najpopularniejsze z rozwiązań, które pozwala na szybką i dynamiczną zmianę czułości do wybranego poziomu. Myszki ze skokową regulacją oferują najczęściej kilka poziomów do wyboru, co pozwala dopasować parametry ich działania do konkretnej gry, a nawet do konkretnych sytuacji w grze.

">Skokowa
Czułość

Czułość 2400 DPI

Ekstremalnie wysokie poziomy czułości DPI myszki nie każdemu są potrzebne. Jeśli nie znajdujesz pomysłu na ich zastosowanie, dobrym wyborem będzie myszka oferująca nieco węższy zakres tego parametru. Ten model myszy umożliwia ustawienie czułości do poziomu 2400 DPI, co powinno wystarczyć do większości zastosowań, jak praca biurowa, projektowanie i gry.

">2400 DPI
Liczba przycisków

6 wygodnych przycisków

Liczba przycisków w myszce komputerowej może decydować o komforcie jej użytkowania, tempie pracy, jak również o wynikach w grze. Ten model myszy został wyposażony w 6 przycisków, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracę i rozrywkę. Przyciski boczne mogą służyć do cofania lub ponawiania wykonanych akcji, a w grach przydadzą się np. do szybkiej wymiany wyposażenia postaci. Myszki komputerowe z 6 przyciskami są chętnie wybierane zarówno do pracy, jak i do gier oraz wielu innych zastosowań.

">6
Podświetlenie

Podświetlenie wielokolorowe

Wielokolorowe podświetlenie myszki daje użytkownikowi sporą swobodę w dopasowaniu jej designu do stanowiska gamingowego. Podświetlenie pełni zarówno rolę estetyczną, jak również zdecydowanie ułatwia rozgrywkę po zmroku

">Wielokolorowy

Fizyczne

Profil myszy
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Tak
Długość kabla
1.8 m

Opis produktu

Szukasz niedrogiego i dobrze współpracującego zestawu, w którego skład wchodzi myszka gamingowa i podkładka? Jeżeli tak to poznaj propozycję Marvo. Niezależnie czy jesteś pracownikiem  biurowym, czy graczem - mysz Marvo M309 została zaprojektowana tak, aby sprostać wielu Twoim wymaganiom, począwszy od codziennej pracy po zacięte potyczki w wirtualnym świecie gamingu. Marvo M309 posiada szybki 4-stopniowy wybór DPI do 2400. PALM & CLAW: Uproszczony kształt myszy dostosowuje się do różnych rodzajów chwytu co sprawia, że korzystanie z Marvo M309 jest bardzo wygodne. Wspaniały design uzupełnia efektowne podświetlenie LED (aż 7 powtarzających się kolorów). Powierzchnia podkładki pod mysz G7 została opracowana z myślą o zoptymalizowanej dokładności śledzenia zarówno czujników optycznych, jak i laserowych.

Cechy myszy:

* Czujnik: optyczny
* Rozdzielczość: 800/1200/1600/2400
* Liczba przycisków: 6
* Podświetlenie: 7 kolorów
* Długość kabla: 1,8 m
* Interfejs: USB 2.0
* Obsługa systemu operacyjnego: Windows 7 lub nowszy