Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5803020
Nazwa
Podkładka Natec Foto Chorwacja 220x180mm (NPF-1405)
Kategoria
Podkładki pod myszy
Producent
Natec
EAN
5901969417821

Cena

Cena brutto
9.79

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Fizyczne

Długość
22 cm
Szerokość
18 cm
Grubość
0.2 cm

Podstawowe informacje

Element kolorystyczny
Wzór
Materiał

Guma

Gumowa podkładka pod mysz to propozycja dla wymagających klientów, którzy zawsze sięgają po produkty najwyższej jakości. Tego typu modele wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i zapewnią oczekiwaną trwałość. Kolejnym atutem jest bezkompromisowa wygoda pracy przy komputerze. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i ciesz się komfortem każdego dnia.

">Guma

Tkanina

Podkładka pod mysz wykonana z tkaniny to idealna propozycja do domu i biura. Wpisze się w zakres oczekiwań klientów, którzy w sposób szczególny cenią jakość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ten popularny materiał zagwarantuje ponadprzeciętny komfort pracy czy rozrywki. Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie i dołącz do wielu zadowolonych użytkowników.

">Tkanina
Podpórka pod nadgarstek
Nie
Grafika
Tak
HUB USB
Nie

Opis produktu

Podkładka marki NATEC to najwyższej jakości produkt, przystosowany do pracy ze wszystkimi rodzajami myszy komputerowych opartych na technologii optycznej lub laserowej. Gładka warstwa wierzchnia o mikroporowatej strukturze zapewnia optymalny ślizg myszy oraz dużą precyzję ruchów kursora podczas pracy. Spód podkładki wykonany został natomiast z przeciwpoślizgowej gumy, która zapewnia stabilność na każdym podłożu. Wymiary produktu zapewniają jego bezproblemowe wpasowanie się na każde biurko lub stanowisko pracy.