Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5758052
Nazwa
Słuchawki Microsoft Xone Chat (S5V-00015)
Kategoria
Słuchawki dla graczy
Producent
Microsoft
EAN
0889842160208

Cena

Cena brutto
98.99

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Konstrukcja

Nauszna konstrukcja

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Optymalny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki doskonale leżą na swoim miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Duża średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia doskonałe odwzorowanie dźwięków, a elastyczny pałąk gwarantuje wygodę użytkowania.

 
">Nauszne
Łączność

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią doskonałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

 
">Przewodowa
Złącze

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

 
">Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu
Brak danych
Element kolorystyczny
Czarny
Waga [g]
502

Specyfikacja słuchawek

Membrany
Brak danych
Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Czułość
Brak danych
Impedancja
Brak danych

Specyfikacja mikrofonu

Min. pasmo przenoszenia
Brak danych
Maks. pasmo przenoszenia
Brak danych
Sposób mocowania mikrofonu

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

">Na pałąku

Opis produktu

Dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu na konsolę Xbox One słyszysz zarówno przyjaciół, jak i wrogów w krystalicznie czystym cyfrowym dźwięku. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas długich sesji gier, a także możesz dostosować ustawienia