Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5652322
Nazwa
Suszarka do ubrań Bosch WTM8528KPL
Kategoria
Suszarki do ubrań
Producent
Bosch
EAN
4242005136971

Cena

Cena brutto
2759.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały

Wymiary

Wysokość [cm]
84.2
Szerokość [cm]
59.8
Głębokość [cm]
59.9

Funkcje

Rodzaj suszarki
Kondensacyjna
Wyświetlacz elektroniczny
tak
Sterowanie
Elektroniczne
Opóźniony start
Max 24h

Programy

Rodzaje
Ciepły program czasowy
Delikatne
Koszule/bluzki
Mix
Ręczniki
Sport/fitness
Super 40
Wełna
Zimne powietrze

Zużycie

Energii [kWh/cykl]
1.87
Energii [kWh/rok]
236

Techniczne

Klasa energetyczna
A++
Wsad [kg]
8
Czujnik wilgotności
Tak
Kierunek otwierania
Prawy
Poziom hałasu [dB]
65

Opis produktu

Ubrania sportowe w najlepszej formie

Idealny sposób pielęgnacji nowoczesnych tekstyliów i kolorowych tkanin. Łagodne pranie dzięki niskiej temperaturze: do 40 ° C. i krótkie wirowanie zapewniają trwałość i redukują zagniecenia pranej odzieży sportowej.

 
 

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu dedykowany. Program przeznaczony dla około 1kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

 

 

Suszenie z dbałością o tkaniny dzięki systemowi Sensitive Drying.

System Sensitive Drying umożliwia suszenie prania łagodnymi, dochodzącymi z każdej strony podmuchami ciepłego powietrza, a także delikatne mieszanie ubrań za pomocą zakrzywionych, miękkich zabieraków zamiast pozostawiania ich na dnie specjalnej, delikatnej konstrukcji bębna. Rezultat: miękkie pranie bez zagnieceń.

 

 

AutoDry - automatyczna kontrola idealnych efektów suszenia.

Suszarki bębnowe i pralko-suszarki Bosch z technologią AutoDry wysuszą nawet do dziesięciu kilogramów prania – wyjątkowo delikatnie i dokładnie do ustawionego poziomu suchości. Czujniki stale mierzą temperaturę i pozostałą wilgoć, a tym samym chronią pranie przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem. Niezależnie od tego, czy oczekujesz, aby Twoje ubrania były suche na tyle, by włożyć je do szafy lub aby po wyjęciu, były przygotowane do prasowania, technologia AutoDry zapewnia optymalny efekt.

 

 

Technologi pompy ciepła - delikatne i energooszczędne suszenie

Innowacyjna technologia pompy ciepła, zastosowana w suszarkach Bosch to gwarancja delikatnego i energooszczędnego suszenia. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, tkaniny suszone są w niższej temperaturze w porównaniu z suszarkami konwencjonalnymi. Zastosowanie pompy ciepła umożliwiło również znaczące obniżenie poboru energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie suszenia. W suszarkach Bosch z pompą ciepła, ubrania traktowane są wyjątkowo delikatnie, podobnie jak nasz budżet.