Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5645624
Nazwa
Tablet graficzny Wacom Intuos S (CTL-4100WLK-N)
Kategoria
Tablety graficzne
Producent
Wacom
EAN
4949268621359

Cena

Cena brutto
419.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta Door to Door

Informacje podstawowe

Rodzaj

Tablet piórkowy

Tablet piórkowy to najbardziej klasyczny tablet graficzny. Wymaga podłączenia do komputera bądź laptopa. Ma formę płaskiej podkładki i jest wyposażony w rysik pasywny lub aktywny, potrzebujący baterii bądź ładowania. Urządzenie tego rodzaju nie dysponuje własnym ekranem, a efekty pracy widoczne są na ekranie komputera lub laptopa. Jest niezastąpionym narzędziem pracy grafików, edytorów i montażystów, którzy poznali się na komforcie użytkowania i produktywności, które zapewnia. Jeśli jesteś artystyczną duszą poszukującą idealnego przyrządu stymulującego pracę, wybierz tablet piórkowy.

">Tablet piórkowy
Interfejs
USB, Bluetooth
Kolor
Czarny

Informacje techniczne

Obszar roboczy [mm]
152 x 95
Rozdzielczość

Urządzenie o rozdzielczości 2540 lpi

Ta średnio wysoka rozdzielczość oferowana jest przez tablety piórkowe. Jednostka lpi oznacza linie na cal (ang. lines per inch) i określa jak gęsto położone są punkty rastrowe. Rozdzielczość 2540 lpi jest wystarczająca dla monitorów Full HD. Jeśli dysponujesz sprzętem z matrycą Ultra HD może istnieć potrzeba zastosowania tabletu graficznego z wyższą rozdzielczością.

">2540 lpi
Przekątna wyświetlacza
Nie dotyczy
Kontrast
Brak danych
Jasność
Brak danych
Ilość poziomów nacisku
4096
Dokładność
0.25 mm
Szybkość odczytu
Brak danych
Zasilanie
Akumulator

Funkcje

Przyciski funkcyjne
Tak (4 programowalne)
Multi-touch
Nie
Przystosowany dla leworęcznych
Tak

Pióro

Pióro
Tak (bez podstawki)
Typ pióra

Pióro wykorzystujące technologię rezonansu elektromagnetycznego

Technologia rezonansu elektromagnetycznego pozwala na komunikację pióra z tabletem za pomocą fal elektromagnetycznych. Podczas odczytywania ruchów pióra jest ono dodatkowo ładowane. Co ważne w takiej konfiguracji, rysik nie musi bezpośrednio dotykać powierzchni tabletu, wystarczy, że znajdzie się ok. 15 mm nad nią. Jakie ma to znaczenie? Jeśli chcemy zdigitalizować obraz ze szkicu, możemy położyć kartkę na obszarze roboczym tabletu i zwyczajnie odrysować go.

">Wykorzystujące rezonans elektromagnetyczny
Dodatkowe wkłady/końcówki
Tak (3 szt.)

Wymiary i waga

Wysokość [mm]
160
Szerokość [mm]
200
Głębokość [mm]
8.8
Waga [g]
250

Opis produktu

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Wacom Intuos został zaprojektowany tak, aby twój proces twórczy był najbardziej zoptymalizowany. Wbudowane zagłębienie utrzymuje pióro w miejscu, a cztery przyciski ExpressKeys™ umożliwiają szybką i łatwą pracę. 

Twoje nowe potężne pióro

Pierwsze, czego doświadczysz to jak naturalnie pióro czuje Twój ruch. Dzięki technologii EMR (rezonansu elektromagnetycznego), bezbateryjne pióro z 4096 poziomami skali nacisku zapewnia naturalne wrażenia rysunkowe. Jego ergonomiczny kształt i niewielka waga sprawiają, że leży wygodnie w dłoni, dając precyzję i kontrolę.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, jaki styl rysowania stosujesz, możesz wybierać spośród różnych rodzajów końcówek, np. miękkich filcowych lub twardych*, które możesz sprytnie przechować wewnątrz samego pióra. Masz również możliwość konfiguracji dwóch przycisków pióra i czterech przycisków ExpressKeys™ tabletu, aby dostosować je do swojego trybu pracy.

Smukły, kompaktowy i stylowy

Super smukła i kompaktowa konstrukcja oznacza, że tablet może być zawsze z Tobą. Nie dajcie się zwieść jego wyglądowi, wciąż jest tak trwały i mocny jak każdy produkt firmy Wacom.

Wynieś swoją kreatywność poza standardy

Dzięki temu, że aktywny obszar rysowania zajmuje powierzchnię od krawędzi do krawędzi urządzenia masz więcej miejsca na biurku i więcej miejsca na tablecie do tworzenia. Od studia po gabinet czy też sypialnię, Wacom Intuos jest dostępny w wielu efektownych kolorach, pasujących do każdego otoczenia. Wybierz tablet w kolorze czarnym, pistacjowym lub jagodowym*.