Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5619410
Nazwa
Fishing Cactus Epistory - Typing Chronicles PC, wersja cyfrowa
Kategoria
Gry PC
Producent
Fishing Cactus
EAN

Cena

Cena brutto
9.40

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Dystrybucja

Wersja
Największą zaletą cyfrowych wersji gier jest spora wygoda jaką daje możliwość błyskawicznego zakupu i natychmiastowej instalacji. Ponadto gra jest przypisana do platformy, więc w razie awarii sprzętu można ją ponownie pobrać. Wersje cyfrowe gier to także brak pudełek i opakowań zajmujących cenne miejsce

">Wersja cyfrowa (ESD)
Nośnik
Nie dotyczy
Polski dystrybutor
Nie dotyczy
Platforma
Steam

Gra

Seria
Nie dotyczy
Rodzaj
W pełni funkcjonalna wersja gry pozbawiona jakichkolwiek ograniczeń oraz zawierająca wszystkie tryby rozgrywki.

">Gra - pełna wersja
Gatunek
Akcji
Niezależne
Przygodowe
Liczba graczy
Rozgrywka jest przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza. Najczęściej w trybie jednoosobowym gracz wykonuje rozmaite misje w ramach wątku fabularnego, lub jego zadaniem jest awansowanie na coraz wyższe poziomy. Przeciwnikami oraz postaciami niezależnymi występującymi w grze steruje sztuczna inteligencja kierowana przez komputer.

">Jeden gracz
Klasyfikacja PEGI
Od lat 7
Opis PEGI
Gra zawiera sceny przedstawiające przemoc. W grach oznaczonych znakiem PEGI 7 przemoc jest pozbawiona szczegółów. Oznaczenie PEGI 12 informuje, że w grze pojawia się nierealistyczna przemoc wobec postaci o ludzkim wyglądzie, natomiast gry oznaczone znakiem PEGI 16 oraz PEGI 18 zawierają realistycznie ukazaną przemoc.

">Przemoc
Wersja językowa
Angielska
Polska (Interfejs)
Polska (Napisy)
Pozostałe wersje

Opis produktu

Epistory to historia przygód cierpiącego na brak inspiracji pisarza, który prosi swoją muzę o pomoc w napisaniu książki. W grze czeka na ciebie klimatyczna akcja widziana z perspektywy trzeciej osoby i przygoda w wersji 3D. Wyróżnia ją to, że do gry potrzebujesz wyłącznie klawiatury. 

W Epistory wcielasz się z muzę, fikcyjną postać w świecie, którego historię trzeba napisać od początku. Twoja przygoda rozpoczyna się na pustej stronie, ale świat wokół ciebie rośnie i staje się żywszy, gdy ty zdobywasz inspirację, walczysz z wrogiem i rozwiązujesz zagadki. Ruch, otwieranie skrzyń i walka w niesamowitych pojedynkach są możliwe tylko wtedy, gdy to ty umieścisz je na papierze. 

Odkrywaj coraz dalsze zakątki, a papierowy świat i jego historia ukształtują się w wyobraźni pisarza, odkrywając tajemnice magicznej potęgi słów.