Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5365684
Nazwa
Drukarka laserowa Lexmark C2425dw (42CC140)
Kategoria
Drukarki laserowe
Producent
Lexmark
EAN
0734646655934

Cena

Cena brutto
699.00

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Kolorowa
Format papieru
A4

Druk

Rozdzielczość druku - czerń [dpi]
2400 x 600
Rozdzielczość druku - kolor [dpi]
2400 x 600
Prędkość druku - czerń [str/min]
23
Prędkość druku - kolor [str/min]
23
Czas wydruku pierwszej strony - czerń [s]
10.1
Czas wydruku pierwszej strony - kolor [s]
10.1
Obciążenie [str/mies]
75000
Automatyczny druk dwustronny
Tak

Fizyczne

Wysokość [cm]
30.8
Szerokość [cm]
44.2
Głębokość [cm]
42.1
Waga [kg]
21
Kolor
Biało-czarny

Techniczne

Obsługiwany papier
Etykiety
Papier zwykły
Pojemność odbiornika
125 arkuszy
Wyświetlacz
Tak
Pamięć
512 MB

Złącza

Praca w sieci przewodowej
Tak
Interfejs
RJ-45
USB
Wi-Fi
Tak

Opis produktu

Energooszczędność

Nie zmarnuj ani jednego wata — funkcje zarządzania zasilaniem zmniejszają zużycie energii przez urządzenie zarówno podczas pracy, jak i w trybie uśpienia. Niższa temperatura utrwalania, automatyczne zarządzanie rdzeniami procesora zależnie od wielkości zadania oraz dostępna w standardzie opcja drukowania dwustronnego umożliwiły uzyskanie certyfikatów EPEAT® Silver i ENERGY STAR® (2.0). To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu.

Całkowite bezpieczeństwo

Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence — Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten produkt Lexmarka zapewnia również zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).

4-letnia gwarancja dostępna po rejestracji

Aby uzyskać jeszcze większy spokój ducha, możesz skorzystać z 4-letniej gwarancji po dokonaniu rejestracji.

Drukowanie kolorowe drogie tylko z pozoru

Dzięki kalibracji PANTONE®, osadzonym stronom z próbkami kolorów oraz technologii Color Replacement Lexmarka masz gwarancję dokładnego i profesjonalnego drukowania kolorowego w swoim biurze. Możesz także ograniczyć zużycie tonera za pomocą narzędzi, dzięki którym samodzielnie wybierasz, kiedy i ile chcesz drukować w kolorze. Są to m.in. sterowniki druku monochromatycznego, uprawnienia do drukowania kolorowego przydzielane poszczególnym użytkownikom, kontrola gęstości koloru, oszczędzanie kolorów w zależności od obiektu oraz sprawdzenie przed drukowaniem.

Klasyczne opcje połączeń i bezprzewodowa wygoda

Oprócz możliwości połączenia za pomocą kabla USB lub gigabitowego Ethernetu, z tym urządzeniem można połączyć się bezprzewodowo w dowolnej sieci z dostępem do Wi-Fi — poprzez wbudowaną kartę Wi-Fi, a także za pomocą technologii AirPrint, Google Cloud Print oraz Mopria. Dzięki funkcji Lexmark Mobile Print proces drukowania sprowadza się do wybrania polecenia „drukuj”, wskazania odpowiedniej drukarki i wyjęcia gotowego wydruku z odbiornika.

Zaprojektowane, by działać dłużej

Stalowa rama, system obrazowania o długiej żywotności oraz niezawodny system podawania papieru, który doskonale radzi sobie z nośnikami różnorodnych typów i rozmiarów — to wszystko gwarantuje długotrwałą eksploatację i wysoką wydajność w każdym środowisku.

Łatwa interakcja

Dzięki małym rozmiarom urządzenia łatwo znaleźć dla niego miejsce. Ponadto nowy przycisk zasilania na panelu przednim oraz port USB do bezpośredniego drukowania, a także 2,4-calowy, kolorowy wyświetlacz LCD z klawiaturą i opartym na przeglądarce bezpiecznym oprogramowaniem do zarządzania urządzeniem sprawiają, że jest ono łatwe w obsłudze.