Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5302820
Nazwa
InLine InLine - Patch- Cable - LC Multi- Mode (M) to LC Multi- Mode (M) - 3,0m - glass fiber - 50/125 Micrometer - OM5 - halogen free - green (88543Q)
Kategoria
Kable teleinformatyczne
Producent
InLine
EAN
4043718272655

Cena

Cena brutto
45.45

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Informacje ogólne

Kolor
Zielony
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Kategoria
Brak

Złącza

Złącze 1
LC
Złącze 2
LC

Budowa

Ekranowanie
Brak danych

Opis produktu

InLine Fiber Optical Duplex Cable LC/LC 50/125µm OM5 3m
Dwupoziomowy kabel światłowodowy niemieckiej marki InLine w odróżnieniu do kabli jednopoziomowych jest niezwykle odporny na zakłócenia elektromagnetyczne i posiada dużą przepustowość.
Cechy:
Dwupoziomowy kabel światłowodowy
Światłowód: Multi Mode 50 / 125µm OM4, bez halogenowy LSZH
Średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do 2x wtyczki LC
Kolor światłowodu: zielony
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia