Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5283428
Nazwa
Wieża Blaupunkt MS7BT
Kategoria
Wieże
Producent
Blaupunkt
EAN
5901750503030

Cena

Cena brutto
259.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Pilot
Tak

Fizyczne

Waga [kg]
2.5
Wysokość [cm]
15
Szerokość [cm]
15
Głębokość [cm]
20.5
Konstrukcja
Wyświetlacz LCD

Nagłośnienie

Ilość głośników
2
Moc głośników RMS [W]
30

CD

Rodzaj zmieniarki
Brak
Ilość płyt
1
DVD
Nie
Rodzaje odtwarzanych płyt
CD
CD Audio
CD-R
CD-RW
MP3

Radio

Radio internetowe
Nie
Tuner
FM z Cyfrową syntezą PLL
Pamięć stacji
40
Zakresy
AM/FM
Radio cyfrowe DAB/DAB+
Nie

Magnetofon

Magnetofon
Nie

Funkcje

Obsługiwane formaty plików
MP3

Dodatkowe funkcje

Bluetooth
Tak
Wi-Fi
Nie
NFC
Nie

Złącza

Złącze USB
Tak
Wyjście słuchawkowe
Tak
Rodzaje złącz
Wejście AUX

Inne

Zastosowane technologie
Bluetooth
USB

Opis produktu

Idealny sprzęt grający charakteryzuje się przede wszystkim dynamicznym i czystym dźwiękiem. Nie bez znaczenia są również jakość wykonania, estetyka i komfortowa, intuicyjna obsługa. Wszystkie te zalety ma nowa mikrowieża z Bluetooth MS7BT dostępna w ofercie Blaupunkt.


Kompaktowe rozmiary, czarna jak onyks obudowa oraz podświetlony na niebiesko, czytelny wyświetlacz LED sprawią, że ten właśnie model będzie elegancką ozdobą każdego wnętrza.


Jedną z najważniejszych funkcji, w jakie wyposażona została wieża MS7BT, jest Bluetooth. Docenią ją wszyscy, którzy chcą szybko i bezprzewodowo połączyć się z dowolnym smartfonem, tabletem czy laptopem, by móc słuchać ulubionej muzyki z serwisów streamingowych, własnej biblioteki muzycznej czy internetowej stacji radiowej. 

 

 

Mikrowieża bez problemu odtwarza wszystkie formaty standardowych płyt audio, zarówno tych zapisanych w formacie CD-R, jak i CD-RW, a także tych ze strukturą katalogów i plikami muzycznymi MP3. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można odkurzyć kompakty ze stworzonymi przed laty składankami ulubionych przebojów.


Moc wyjściowa urządzenia wynosi 10 W RMS (po 5 W na kanał), a moc maksymalna całego zestawu to 30 W.


Wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci 40 ulubionych stacji radiowych sprawi, że nie będzie potrzeby każdorazowo przeszukiwać częstotliwości w celu znalezienia tej właściwej.

 

 

Z przodu, w dolnej części obudowy, usytuowano gniazdo USB, do którego można podłączyć przenośny dysk lub pendrive z zapisanymi plikami MP3. Tuż obok znajduje się gniazdo słuchawkowe umożliwiające słuchanie muzyki w bardziej dyskretny sposób.


Z tyłu mikrowieży MS7BT zlokalizowane jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do urządzenia sprzętów starszej generacji typu PC, przenośny odtwarzacz CD czy laptop, a także każde inne urządzenie posiadające wyjście sygnału audio lub wyjście na słuchawki.


Poręczne pokrętło regulacji głośności, duże przyciski sterujące, czytelny wyświetlacz LED oraz pilot zdalnego sterowania dopełniają całości i sprawiają, że obsługa MS7BT jest wygodna i prosta.