Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5277078
Nazwa
Freecolor Toner Kyocera 2551ci ye (TK8325Y- FRC)
Kategoria
Tonery do drukarek
Producent
Freecolor
EAN
7612735076835

Cena

Cena brutto
296.12

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Kolor
Yellow
Wydajność [str/5% pokrycia]
12000

Kompatybilność

Dedykowany model
Kyocera TASKalfa 2551ci

Opis produktu

Regenerowane kasety z tonerem Freecolor zostały poddane recyklingowi i przetworzone z pustego rdzenia oryginalnego producenta sprzętu (OEM). Proces różni się w zależności od producenta, a użyte materiały różnią się jakością i wydajnością strony. Freecolor regenerowane wkłady są produkowane zgodnie z rygorystycznymi standardami kontroli jakości, przy użyciu komponentów testowanych w laboratoriach, aby zapewnić spójną wydajność równoważną OEM. 

Jakość druku 
freecolor to marka, którą przemysł i użytkownicy kojarzą z niezawodnością i jakością. Zbyt często produkty regenerowane są źle drukowane, a czasami słusznie - bez wątpienia trafiłeś w końcu na produkt niskiej jakości w przeszłości. Marka freecolor jest dumna z poziomu defektów, który jest najlepszy w branży i rywali producentów OEM.

Wszystkie wkłady freecolor są produkowane w zaawansowanych technicznie obiektach z certyfikatem ISO 9001: 2015 z usprawnionymi procesami produkcyjnymi, które umożliwiają nam wytwarzanie produktu najwyższej jakości przy zachowaniu korzystnej ceny. 

Każda kaseta z tonerem jest odpowiedzialnym wyborem dla naszego środowiska. Kasety z tonerem freecolor są regenerowane przy użyciu komponentów pochodzących z recyklingu i materiałów opakowaniowych z recyklingu, gdy tylko jest to możliwe, aby były naprawdę ekologiczne. 

Dzięki freecolor chronisz środowisko, przechowując setki tysięcy materiałów nieulegających biodegradacji wielokrotnego użytku ze składowisk każdego roku.