Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
5166560
Nazwa
Kabel I-TEC USB-C HDMI, 1.5, Czarny (C31CBLHDMI60HZ)
Kategoria
Kable i konwertery AV
Producent
I-TEC
EAN
8595611702648

Cena

Cena brutto
78.63

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Informacje podstawowe

Kabel
Nie dotyczy
Konwerter
HDMI
USB-C
Długość kabla [m]
1.5
Wtyczka kątowa
Nie
Kolor
Czarny

Techniczne

Obsługa sygnału
2K
3D
4K
FullHD
WUXGA

Opis produktu

Kabel adapter umożliwia podłączenie monitora HDMI do komputera poprzez nowy konektor USB-C lub Thunderbolt 3. Adapter obsługuje video 4K Ultra HD z rozdzielczością do 3840 x 2160 px oraz dźwięk stereo.

Kabel adapter jest odpowiedni do współpracy ze wszystkimi notebookami wyposażonymi w złącze USB-C obsługujące przesyłanie wideo (DisplayPort alt Mode) lub ze złączem Thunderbolt 3 (w tym Apple MacBook 2015 lub Apple MacBook Pro 2016 i nowsze). Złącza USB-C i Thunderbolt 3 mają wiele zalet. Są mniejsze i symetryczne, co ułatwia ich podłączenie, ponieważ nie musisz zwracać uwagi na położenie złącza.

Doskonały dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niż jednym ekranie jednocześnie. Używając trybów “Extend” i “Mirror” można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. szerokie arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać informacje w Internecie na drugim ekranie, można porównać kilka dokumentów jednocześnie bez ciągłego przełączania między otwartymi oknami, można również wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd.

Wystarczy podłączyć adapter do portu USB-C lub Thunderbolt 3 komputera oraz podłączyć z monitorem przy użyciu kabla HDMI i można rozpocząć pracę. Sterowniki instalują się automatycznie z systemu.