Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4914600
Nazwa
Słuchawki Ultrasone Go Bluetooth
Kategoria
Słuchawki bezprzewodowe
Producent
Ultrasone
EAN
4043941141001

Cena

Cena brutto
499.00

Gwarancja

Okres gwarancji
-
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Konstrukcja

Nauszna konstrukcja

Bezprzewodowe słuchawki nauszne zapewnią znakomitą jakość dźwięku i wysoką wygodę użytkowania. Wygodne muszle z miękkim obszyciem i elastyczny pałąk umożliwiają dopasowanie słuchawek do głowy. Spore przetworniki gwarantują lepsze brzmienie niż w przypadku słuchawek o bardziej kompaktowych rozmiarach. Konstrukcja nauszna sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i podczas oglądania telewizji lub podczas gry na komputerze.

 
">Nauszne
Przeznaczenie
Dla dorosłych
Wbudowany mikrofon
Tak
Rodzaj transmisji

Transmisja Bluetooth

Słuchawki korzystają z transmisji za pośrednictwem sieci Bluetooth, dzięki czemu bezproblemowo współpracują z urządzeniami mobilnymi, a także ze sprzętami użytkownymi stacjonarnie. Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth jest mniej podatna na zakłócenia niż komunikacja radiowa, a przy tym słuchawki mają spory zasięg – nie musisz siedzieć blisko ekranu, by używać je podczas gry lub oglądania filmu.

 
">Bluetooth
Zasięg

30 m zasięg

Maksymalny zasięg tych słuchawek wynosi aż 30 metrów, dzięki czemu korzystanie z nich jest tak komfortowe i swobodne. Możesz poruszać się niemal po całym domu, a jednocześnie cały czas słuchać muzyki, audiobooków lub podcastów. Słuchawki o tym zasięgu cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż zapewniają dużą swobodę podczas użytkowania. Zapomnij o przerwach w transmisji i zakłóceniach przy nieznacznym oddaleniu się od odtwarzacza.

">30 m
Maksymalny czas pracy
23 h
Element kolorystyczny
Czarny

Charakterystyka

Slot na kartę pamięci
Nie
Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Czułość
Brak danych
Regulacja głośności
Tak
Aktywna redukcja hałasu ANC
Nie

Fizyczne

Waga [g]
162

Opis produktu

ULTRASONE Go Bluetooth

Go Bluetooth – wyjątkowy dźwięk i wygoda bezprzewodowego przesyłu muzyki

W lekkich, przenośnych słuchawkach nausznych Go Bluetooth firma Ultrasone połączyła znakomity dźwięk łącza Bluetooth aptX z własną technologią S-Logic.

 

Wolność w podróży

Wraz z Go Bluetooth można cieszyć się ulubioną muzyką w trakcie podróży w niesamowitej jakości dźwięku, gwarantowanej przez firmę Ultrasone. Słuchawki Go, zestaw przeznaczony do podróży i aktywnego życia, wyposażone w system S-Logic, dostępne były już w 2015 roku. Nowe Go Bluetooth korzystają z wyjątkowego dźwięku, jakim charakteryzował się model Go, dodając do tego bezprzewodowy przesył aptX Bluetooth. Pozwala to na nieskrępowane przemieszczanie się w towarzystwie znakomitego dźwięku bez uciążliwego kabla łączącego nas ze źródłem sygnału.

 

W drogę…

Ultrasone Go Bluetooth dają poczucie niezależności w podróży. Zamknięta konstrukcja słuchawek chroni przed hałasem z zewnątrz i pomaga się zrelaksować, np. w długiej podróży samolotem lub pociągiem. Opatentowana technologia S-Logic Basic wykorzystuje niesymetryczne ustawienie przetworników i kreuje przestrzeń, dzięki której czujemy się, jakbyśmy siedzieli przed wykonawcami. S-Logic to również ochrona słuchu – pozwala zmniejszyć natężenie dźwięku o 3-4 dB bez wrażenia zmniejszenia głośności.

 

Wysoka jakość dźwięku w drodze

Kompaktowe rozmiary Go Bluetooth nie pokazują tego, czym te słuchawki naprawdę są – a są wyposażone w 40-mm przetworniki, takie same jak w większych modelach. Ich muzykalny charakter wynika m.in. z szerokiego pasma przenoszenia, zaczynającego się już od 20 Hz i sięgającego do 20 kHz. Słuchawki te znakomicie kreują trójwymiarową przestrzeń, dzięki niecentrycznie umieszczonym przetwornikom dźwięku, części systemu S-Logic. „Widzimy” więc scenę muzyczną w jej pełnej glorii.

 

Wszechstronne i wygodne

Ultrasone Go Bluetooth, dzięki zintegrowanemu mikrofonowi, mogą być także używane jako zestaw głośnomówiący w rozmowach telefonicznych. Ich miękkie elementy przylegające do głowy i niska waga – zaledwie 162 g! – powodują, że są one niezwykle wygodne i komfortowe w noszeniu, nawet przez długi okres czasu. Można za ich pomocą prowadzić długie telekonferencje lub słuchać muzyki w pociągu lub na pokładzie samolotu bez obawy że będziemy nimi zmęczeni. Zaawansowany układ mechaniczny Go Bluetooth pozwala na ich złożenie i umieszczenie w dowolnym miejscu bagażu. Ich baterie wystarczają na 17 godzin ciągłej pracy – po czym można z nich korzystać podłączając je klasycznym kablem.