Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4899680
Nazwa
Smartwatch Tracer T-Watch Liberator S3 Czarny (TRAFON45894)
Kategoria
Smartwatch
Producent
Tracer
EAN
5907512861851

Cena

Cena brutto
155.45

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące (12 dla firm)
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Rodzaj paska
Z tworzywa sztucznego

Funkcje

Funkcje pomiarowe
Dystansomierz
Krokomierz
Funkcje użytkowe
Kontakty
Obsługa połączeń
Odtwarzacz muzyki
Powiadomienia
Slot kart micro SD
Slot kart microSIM
Znajdź moje urządzenie
Aparat
Tak

Wyświetlacz

Przekątna wyświetlacza [cal]
1.22
Rozdzielczość wyświetlacza
240 x 240

Łączność

Bluetooth
Bluetooth 3.0
GPS
Nie
WiFi
Nie
NFC
Nie
Obsługa kart SIM
Tak

Dane techniczne

Pamięć wewnętrzna
32 MB
Pojemność baterii
280 mAh
Kompatybilność z systemem
Android

Opis produktu

  Wejdź na nowy poziom komunikacji mobilnej z Tracer Liberator S3! Najnowszy produkt Tracera to wygodne i funkcjonalne urządzenie z ekranem dotykowym o przekątnej 1,22 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli oraz intuicyjnym systemem operacyjnym w języku polskim. Technologia IPS dodatkowo sprawia, że wyświetlacz mieni się feerią barw i łatwo się z niego korzysta

 

Zintegrowane moduły Bluetooth oraz kart SIM dają Ci możliwość używania Liberator S3 jako zarówno bezprzewodowego akcesorium do Twojego smartfona, jak również samodzielnego, podręcznego telefonu! Wbudowany głośnik i mikrofon sprawdzają się w obu trybach działania, umożliwiając wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych oraz odtwarzanie muzyki zarówno z pamięci telefonu jak też bezpośrednio z smartwatcha.

 

Powiadomienia i alerty

Za każdym razem, kiedy otrzymasz na swoim smartfonie SMS’a, maila lub powiadomienie z takich aplikacji jak Facebook, Twitter, Instagram czy Skype, zostaniesz o tym poinformowany przez swojego smartwatcha. Wystarczy w menu urządzenia mobinego wybrać aplikacje, które mają uprawnienia do wysyłania tego typu notyfikacji. Funkcje działają na systemach Android 4.2 i nowszych.

 

Rozmowy telefoniczne, rejestr, kontakty

Podstawowe funkcje T-Watch są takie same jak funkcje zwykłego telefonu z ekranem dotykowym. Możesz tworzyć i przyjmować połączenia telefoniczne, korzystać z rejestru połączeń, a także książki telefonicznej - zarówno synchronizowanej z telefonu, jak również tworzonej off-line w urządzeniu. Można to robić na dwa sposoby - dzwoniąc bezpośrednio z zamontowanej karty microSIM zainstalowanej w zegarku lub poprzez sparowanie się przez Bluetooth z urządzeniem mobilnym.

 

Odtwarzacz muzyki

Jedną z funkcjonalności smartwatcha Tracer Liberator S3 jest odtwarzacz muzyczny, umożliwiający odtwarzanie muzyki zarówno z Twojego smartfonu (po sparowaniu urządzeń), jak również z pamięci wewnętrznej samego urządzenia.Do zegarka można również włożyć kartę microSD z nagaranymi ulubionymi utworami muzycznymi.

 

Aparat fotograficzny

Smartwatch posiada wbudowaną kamerę, umożliwiającą dyskretne robienie „ z ręki”.

 

Krokomierz

Tracer Liberator S3 może służyć jako narzędzie do kontroli treningu, wyliczając szacunkowe zużycie kalorii, bazując zgromadzonych danych, takich jak liczby kroków, przebyty dystans, prędkość, czasu treningu itp. Jest to użyteczna funkcja w czasach z modą na sport i aktywność fizyczną.

 

Alarm przeciw zgubieniu

Liberator S3 automatycznie odłączy się od Twojego smartfona i wyśle alarm, kiedy urządzenie zostanie oddalone od podłączonego telefonu na ponad 10 metrów.Może również pomóc nam znaleźć telefon za pomocą jednej, szybkiej do znalezienia w menu opcji.