Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4899677
Nazwa
Pralko-suszarka Whirlpool FWDG97168WSPL
Kategoria
Pralko-suszarki
Producent
Whirlpool
EAN
8003437232664

Cena

Cena brutto
2079.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Biały

Klasa

Klasa energetyczna
A

Techniczne

Wsad pralki [kg]
9
Wsad suszarki [kg]
7
Poziom hałasu podczas prania [dB]
54
Poziom hałasu podczas wirowania [dB]
81

Wirowanie

Prędkość [obr/min]
1600

Funkcje

Wyświetlacz elektroniczny
tak

Programy

Pranie
Pranie delikatne
Pranie wełny
Program MIX
Program Bawełna
Program Syntetyki

Drzwi

Kierunek otwierania
Lewy

Wymiary

Wysokość [cm]
85
Szerokość [cm]
59.5
Głębokość [cm]
60.5
Waga [kg]
73.4

Opis produktu

Pralko-suszarka FWDG97168WSPL

 

6ty Zmysł
Technologia 6-ty Zmysł gwarantuje najlepsze rezultaty prania i suszenia przy najwyższym poziomie efektywności wykorzystania zasobów, pozwalając zaoszczędzić do 50% czasu, wody i energii. Wystarczy, że umieścisz ubranie w pralko-suszarce, wybierzesz odpowiadający Ci program a technologia 6-ty Zmysł dostosuje parametry do rodzaju tkaniny i wielkości załadunku.

FreshCare+
Opcja ta, jeśli jest połączona z cyklami prania, zwiększa ich wydajność, generując parę wodną, która redukuje namnażanie w urządzeniu głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów (wyłącznie do prania). Po fazie parowej, maszyna wykonuje cykl delikatny, podczas którego następują powolne obroty bębna. Gdy opcja FRESHCARE+ jest przypisana do cykli suszenia, chroni przed powstawaniem zagnieceń trudnych do rozprasowania, dzięki powolnym obrotom bębna. Cykl FRESHCARE+ rozpoczyna się po zakończeniu prania lub suszenia i jego czas trwania wynosimaksymalnie 6 godzin.

SenseInverter
Zaawansowany silnik indukcyjny zapewnia cichą pracę urządzenia przez wiele lat.

Kolorowe 15°
Funkcja Kolorowe 15° pomaga jeszcze lepiej dobrać parametry prania i zoptymalizować wydajność dla programów dedykowanych dla kolorów. Dzięki praniu w temp. 15° detergent jest doskonale wchłaniany, a wydajność prania pozostaje taka sama jak w temp. 40°

Pranie i suszenie 45'
Idelany program do szybkiego prania i suszenia lekko zabrudzonych tkanin bawełnianych i syntetycznych. W tym cyklu pierze się i suszy załadunek o wadze do 1 kg w zaledwie 45 minut.

Sportowe
Program przeznaczony do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej (dresów, szortów itp.). Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy nieprzekraczanie maksymalnego załadunku wskazanego w TABELA PROGRAMÓW. Zalecamy również stosowanie płynnego detergentu w ilości odpowiedniej do połowy załadunku.

Wełna
Przy użyciu programu Wełna można prać wszystkie ubrania z wełny, nawet jeśli są opatrzone etykietą tylko pranie ręczne. W celu osiągnięcia optymalnych wyników, należy stosować specjalne detergenty i nie przekraczać maksymalnego załadunku w kg.