Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
486847
Nazwa
Słuchawki z mikrofonem Plantronics Audio 655 (PL-80935-15)
Kategoria
Słuchawki z mikrofonem na pałąku
Producent
Plantronics
EAN
5033588031628

Cena

Cena brutto
272.76

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Konstrukcja
Duo
Łączność
Przewodowe
Złącze
USB
Długość przewodu
Brak danych
Pilot na kablu
Tak
Element kolorystyczny
Czarny

Charakterystyka słuchawek

Membrany

50 mm membrany

Membrana w słuchawkach to element konstrukcji, który w dużym stopniu decyduje o jakości dźwięku. Im jej średnica jest dłuższa, tym mniej szumów i zniekształceń usłyszymy. Słuchawki z membraną 50 mm charakteryzują się relatywnie dużym rozmiarem, lecz oferują znakomite wrażenia podczas słuchania muzyki, a także mogą być niezastąpionym wsparciem podczas wideokonferencji.

">50 mm
Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
24000 Hz
Czułość
100 dB/mW
Regulacja głośności
Tak
Aktywna redukcja hałasu ANC
Nie

Charakterystyka mikrofonu

Min. pasmo przenoszenia
100 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
10000 Hz
Czułość mikrofonu
Brak danych
Redukcja szumów mikrofonu
Tak

Fizyczne

Waga [g]
150

Opis produktu

Słuchawki z mikrofonem 80935-15 marki Plantronics w kolorze szaro-niebieskim idealnie nadają się do komputera stacjonarnego jak i przenośnego dzięki uniwersalnemu podłączeniu wtyczką USB. Zamknięta obudowa membrany zapewni idealne odizolowanie od otaczających hałasów a miękkie nauszniki zapewnią komfortowe korzystanie przez dłuższy czas zaś elastyczny pałąk umożliwia swobodną regulację mikrofonu dla zapewnienia lepszego przesyłu dźwięku. Mikrofon wyposażony w redukcję szumów z otoczenia zapewniając tym samym lepszy komfort użytkowania. Słuchawki posiadają regulację głośności i mikrofonu znajdującą się na słuchawce.

Plantronics Audio 655 - Cyfrowe słuchawki stereo z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia i regulacją głośności na słuchawce

Zamknięte słuchawki z mikrofonem przeznaczone do gier, słuchania muzyki i telefonii internetowej. Pierwszy certyfikowany zestaw, dedykowany do użycia wraz z nowym kodekiem SILK, zaimplementowanym w najnowszej wersji komunikatora Skype.