Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
486015
Nazwa
Mysz SteelSeries Sensei Raw Rubberized (62155)
Kategoria
Myszy dla graczy
Producent
SteelSeries
EAN
813810015184

Cena

Cena brutto
263.97

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Element kolorystyczny
Czarny

Komunikacja

Komunikacja z komputerem

Łączność przewodowa

Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany. Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

">Przewodowa
Interfejs
USB

Specyfikacja

Rodzaj sensora

Sensor laserowy

Odwzorowanie każdego, nawet najdrobniejszego ruchu myszką, zapewni sensor laserowy. Postaw na nowoczesne i niezwykle precyzyjne narzędzie do działania. Sensor laserowy umożliwia wygodne użytkowanie myszki przy niskich oraz bardzo wysokich ustawieniach czułości DPI. Mysz z sensorem laserowym sprawdza się w codziennym użytkowaniu, ale też w profesjonalnym projektowaniu oraz w grach.

">Laserowy
Model sensora
9500
Regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości w myszce gamingowej to najpopularniejsze z rozwiązań, które pozwala na szybką i dynamiczną zmianę czułości do wybranego poziomu. Myszki ze skokową regulacją oferują najczęściej kilka poziomów do wyboru, co pozwala dopasować parametry ich działania do konkretnej gry, a nawet do konkretnych sytuacji w grze.

">Skokowa
Czułość
5700 DPI
Liczba przycisków

8 wygodnych przycisków

Optymalna liczba przycisków w myszce to kwestia preferencji użytkownika. W tym modelu urządzenia jest ich 8, co przekłada się na jeszcze szybszy i wygodniejszy dostęp do dodatkowych funkcji, które mogą okazać się przydatne podczas pracy i w trakcie rozgrywki. Zmieniaj czułość urządzenia w locie, korzystaj z dodatkowych rozwiązań w trakcie gry, usprawnij pracę w zaawansowanych programach, a wszystko to dzięki dodatkowym przyciskom w myszce.

">8
Podświetlenie

Podświetlenie RGB

Nie tylko klawiatura może zaoferować efektowne podświetlenie. Ten model myszki dla graczy wyposażono w podświetlenie RGB, które przyciąga spojrzenie i sprawia, że stanowisko gamingowe prezentuje się jeszcze bardziej imponująco. Steruj podświetleniem myszki, dopasuj je do kolorystyki otoczenia lub postaw na minimalizm – ten model myszki daje użytkownikowi naprawdę wiele swobody w tym zakresie.

">RGB

Fizyczne

Profil myszy
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Tak
Długość [mm]
125
Szerokość [mm]
68
Wysokość [mm]
38
Waga [g]
92
Długość kabla
1.9 m

Opis produktu

Sensei RAW Rubberized to laserowa mysz marki Steelseries w kolorze czarnym. Komunikuje się z komputerem za pomocą przewodu ze złączem USB. Mysz dedykowana jest do użytkowników zarówno prawo, jak i leworęcznych. Posiada 8 programowalnych przycisków przyciski, w tym do przewijania z przyciskiem, oraz laserowy sensor o czułości 5700 cpi, zapewniający precyzję ruchu myszy. Pracuje na praktycznie każdej powierzchni. Konstrukcja charakteryzuje się gumowym pokryciem zapobiegającym poceniu się dłoni.