Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4585739
Nazwa
Gimbal ZHIYUN Smooth 4 biały
Kategoria
Gimbale
Producent
ZHIYUN
EAN
6970194085234

Cena

Cena brutto
506.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Podstawowe cechy

Kolor
Biały
Przeznaczenie
Smartfon

Techniczne

Stabilizacja
1 osiowa
Regulowana czułość stabilizacji
Tak
Uchwyt
Jednoręczny
Mocowanie
Szczękowe

Opis produktu

Stworzony dla miłośników tworzenia filmów
 

Zhiyun Smooth 4 zamienia telefon komórkowy w profesjonalną kamerę filmową, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału za pomocą telefonu. Konstrukcja zintegrowanego panelu sterowania może zmniejszyć potrzebę dotykania ekranu i pomóc użytkownikom kontrolować zarówno stabilizator, jak i telefon bezpośrednio za pomocą klawiszy skrótu. Twórz własne hollywoodzkie filmy za pomocą telefonu!

 

 

Funkcja Focus Pull & Zoom
 

Bardziej profesjonalne i delikatne koło zamachowe jest wbudowane w Smooth 4, zapewniając bezprecedensowe wrażenia z płynnej pracy. Możesz powiększyć lub pomniejszyć zdjęcia, ponieważ chcesz robić zdjęcia z bliska. Naciskając przycisk przełącznika FN, pokrętło jest skonfigurowane do ściągacza ogniskowania, co pozwala uzyskać precyzyjne zmiany ostrości w czasie rzeczywistym w celu tworzenia kreatywnych ujęć.

 

 

Tryb PhoneGo do natychmiastowego przejścia scen
 

Podobnie jak wysokiej klasy samochód sportowy, Smooth 4 może wejść w tryb PhoneGo i błyskawicznie zwolnić potencjał silników. Może reagować na każdy delikatny ruch bez opóźnień, nie martwiąc się o utratę zdjęć. Lepsze jest to, że w materiale filmowym można uzyskać niesamowite przejście sceny bez przetwarzania końcowego.

 

 

Śledzenie obiektu
 

Technologia Smooth 4 umożliwia płynne nagrywanie, a także śledzenie obiektów, w tym między innymi ludzkich twarzy z dużo większą precyzją. Możesz wykadrować obiekt, który chcesz śledzić na ekranie, a stabilizator może zrobić resztę. Strzelanie nigdy nie było tak łatwe, ale teraz mamy Smooth 4!

 

 

Dwukierunkowe ładowanie z dłuższym czasem działania
 

Smooth 4 może działać przez 12 godzin z rzędu. Wskaźnik baterii informuje o ilości energii. Stabilizator może ładować telefon bezpośrednio podczas fotografowania. Możesz nagrywać wideo przez cały dzień, nie martwiąc się o baterię. Przyjmuje główny port ładujący typu C, aby użytkownicy mogli używać obu końców kabla do ładowania. Stabilizator można ładować za pomocą przenośnego źródła zasilania, a telefon może być ładowany przez stabilizator przez port USB w osi przechyłu. Ładowanie dwukierunkowe może odbywać się w tym samym czasie, gwarantując najdłuższy czas pracy.

Zawsze potężny i kompatybilny ze wszystkimi telefonami
 

Smooth 4 jest kompatybilny z telefonami każdej wielkości. W międzyczasie można go używać razem z wieloma akcesoriami, takimi jak oświetlenie LED i obiektyw aparatu. Smooth 4 jest wszechstronny w różnych środowiskach, uwalniając potencjał aparatu z telefonu w dowolnym miejscu i czasie.