Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
432534
Nazwa
Pendrive Kingston DataTraveler 16GB (DTSE9H/16GB)
Kategoria
Pendrive
Producent
Kingston
EAN
0740617198270

Cena

Cena brutto
17.48

Gwarancja

Okres gwarancji
60 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Kształt obudowy
Standardowa
Kolor
Srebrny
Szyfrowanie
Nie
Pojemność
16 GB
Szybkość zapisu [MB/s]
Brak danych
Szybkość odczytu [MB/s]
Brak danych
Podłączenie do komputera
USB 2.0

Fizyczne

Waga [g]
17

Techniczne

Zastosowane technologie
Plug & Play

Wyposażenie

Załączone wyposażenie
Brak

Opis produktu

DTSE9 to przenośna pamięć USB w kolorze srebrnym firmy Kingston. Pojemność nośnika wynosi 16 GB. Urządzenie posiada nie zakrywane złącze USB, uchwyt na smycz i metalową obudowę. Pamięć jest kompatybilna z najpopularniejszymi używanymi obecnie systemami operacyjnymi, takimi jak Windows X i Linux. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.


Kingston DataTraveler SE9 Ze względu na małe wymiary pamięć DataTraveler SE9 stanowi doskonałe akcesorium do notebooków, ultrabooków oraz tabletów wyposażonych w złącze USB. Wytrzymała obudowa pozbawiona nasadki umożliwia bezpieczne przenoszenie tej pamięci w każdych warunkach, a interfejs USB 2.0 gwarantuje szybkie przesyłanie danych.

Solidna i praktyczna obudowa Pamięć flash USB DataTraveler SE9 firmy Kingston jest umieszczona w stylowej metalowej obudowie z dużym kółkiem, dzięki któremu można łatwo ją przymocować, na przykład do kluczy.

Pamięć DataTraveler SE9 jest objęta pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ponadto wyróżnia się legendarną niezawodnością produktów firmy Kingston.

Jakość firmy Kingston Od 1987 roku firma Kingston jest znana z najwyższej jakości produkowanych pamięci.

  • Najwyższa jakość: Firma Kingston przeprowadza testy wszystkich komponentów i modułów na każdym etapie produkcji.
  • Stabilność: Założona w 1987 roku firma Kingston stała się największym światowym liderem rynku pamięci.
  • Niezawodność: Zaangażowanie obejmujące korzystanie z komponentów najwyższej jakości i testowanie wszystkich sprzedawanych produktów czyni pamięć firmy Kingston najbardziej niezawodną na rynku.
  • Kompetencje: Firma Kingston uczestniczy w procesie produkcji układów od momentu wycięcia płytki, przez pokrywanie układów scalonych, po montaż modułu i test ukończonego produktu.