Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4144981
Nazwa
Słuchawki z mikrofonem Mozos bezprzewodowe Call Center dla kierowcy (MCH1-BT)
Kategoria
Słuchawki z mikrofonem na pałąku
Producent
Mozos
EAN
05907512654439

Cena

Cena brutto
98.88

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Informacje podstawowe

Łączność
Bezprzewodowa
Element kolorystyczny
Czarny

Fizyczne

Złącze
Bluetooth
Długość przewodu [m]
Nie dotyczy
Składane
Nie
Zwijarka przewodu
Nie
Waga [g]
78

Opis produktu

Słuchawki MCH1-BT projektowane były z myślą o zawodowych kierowcach i pracownikach Call Center.

Słuchawki firmy MOZOS MCH1-BT to idealne rozwiązanie dla kierowców autobusów, ciężarówek, tirów. Sprawdzą się również świetnie w warunkach biurowych gdy potrzebna jest większa mobilność. Słuchawki zostały usprawnione i dodano do nich możliwość podłączenia przewodowego. Nie musisz się martwić, że twoja rozmowa zostanie przerwana w najmniej odpowiednim momencie. Słaby poziom baterii jest sygnalizowany przez zestaw. Należy wtedy słuchawki podłączyć za pomocą kabla audio otrzymanego w zestawie. Otrzymujesz pełen pakiet możliwości. Uwaga. Przyciski działają jedynie w trybie bezprzewodowym.

 

Nowoczesna technologia w przenośnym wydaniu.

Nasz zestaw do call center wyposażony jest w moduł bluetooth 5.0. Zalet tego rozwiązania jest bez liku. Od dłuższej pracy na baterii po lepszą jakość przesyłanego sygnału. Kompatybilność wsteczna zapewni uniwersalne połączenie z twoim telefonem czy komputerem. Ponadto słuchawki posiadają funkcję Multipoint, która umożliwia jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na parowanie z urządzenia na urządzenie. Dodatkowo w opakowaniu znajdą Państwo nadajnik bluetooth (w wersji 4) który zagwarantuje pełną obsługę naszego urządzenia.

 

Doskonały komfort przez wiele godzin.

Miękka poduszka nausznic, lekka konstrukcja i regulowany pałąk, zapewnia idealne dopasowanie i komfort pracy. Czuły mikrofon z systemem tłumienia szumów zapewni klarowność rozmów na najwyższym poziomie. Profesjonalne rozwiązania bluetooth do call center kosztują majątek. U nas mogą Państwo znaleźć produkt za ułamek tej ceny a przy tym dobry jakościowo. Na mikrofonie znajduje się przycisk który umożliwia wyłączenie go w dowolnym momencie. Chcesz odebrać połączenie? Również wystarczy nacisnąć przycisk funkcyjny znajdujący się na zestawie. Maksymalna ergonomia to cel tego produktu. Metalowy pałąk skonstruowany jest w taki sposób aby nie uciskać głowy a jednocześnie zapewnić stabilną pracę.

 

Dla kogo jest zestaw MCH1-BT?

Zastosowanie jest naprawdę szerokie. Od kierowców autobusów, tirów, przez pracę biurową, w call center włącznie aż po zastosowanie domowe przy rozmowach na Skype, VOIP. To ty decydujesz do czego użyjesz bezprzewodowy zestaw od MOZOS. Zapewniamy, że na rynku nie ma lepszego rozwiązania w cenie do 100 zł. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje  i innych. Rozmawiaj wyłącznie za pomocą zestawu słuchawkowego.