Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4144302
Nazwa
Sunvalley TaoTronics Dyfuzor zapachowy (TT-AD007) 120ml
Kategoria
Aromaterapia
Producent
Sunvalley
EAN
6970651384689

Cena

Cena brutto
93.37

Gwarancja

Okres gwarancji
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Dyfuzor
Zastosowanie
Do pomieszczeń
Działanie
Energetyzujące
Odprężające
Odświeżające
Uspokajające

Opis produktu

Dyfuzor zapachowy TT-AD007 120ml

Unikalny tryb oświetlenia LED - 5 kolorów. Ciesz się każdym niuansem kolorów lub zablokuj swój ulubiony kolor i pozwól na całkowite odprężenie podczas oglądania światła zmieniającego jego głębię kolorów.

Podwójne ustawienia mgły

Wybierz jeden z dwóch trybów zaparowania, aby idealnie dopasować się do nastroju: tryb ciągły, który zapewni Ci 4 godziny intensywnej aromaterapii; lub tryb przerywany, który jest idealny dla bardziej wrażliwych lub dłuższych sesji aromaterapeutycznych (do 8 godzin czasu pracy).

Niezawodna technologia ultradźwiękowa

Delikatnie rozprowadź olejki eteryczne, gdziekolwiek jesteś, dzięki technologii ultradźwiękowej.

Cicha praca

Nie pozwól, aby twoje sesje jogi, medytacji lub drzemki zostały zakłócone przez denerwujące sygnały dźwiękowe z tradycyjnych dyfuzorów. Dyfuzor aromaterapeutyczny TaoTronics można wygodnie i spokojnie wykorzystać w nocy, aby zapewnić nieprzerwane liczenie owiec.

Automatyczne wyłączanie

Nie przejmuj się opuszczaniem domu lub zapomnieniem wyłączenia dyfuzora lub zasypiania, gdy urządzenie wciąż działa. Dyfuzor aromaterapii automatycznie się wyłączy, gdy jego zbiornik na wodę zostanie wyczerpany, aby uniknąć uszkodzenia i zapewnić większe bezpieczeństwo.