Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4143264
Nazwa
Smartband Huawei Band 3 Pro Czarny
Kategoria
Smartbandy
Producent
Huawei
EAN
6901443262038

Cena

Cena brutto
249.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Rozmiar paska
Uniwersalny

Funkcje

Funkcje pomiarowe
Akcelerometr
Pulsometr

Wyświetlacz

Technologia wyświetlacza
AMOLED
Szerokość wyświetlacza [mm]
10.8
Wysokość wyświetlacza [mm]
21.6

Dane techniczne

Łączność
Bluetooth 4.2
GPS
Czas działania
do 5 dni
Wodoodporność
5 ATM
IPxx
Kompatybilność
Android
iOS
Windows Phone

Opis produktu

HUAWEI Band 3 Pro

Wbudowany GPS | Ekran dotykowy AMOLED

Nowoczesna opaska dla aktywnych

Huawei Band 3 Pro został wyposażony w dotykowy, 0,95-calowym ekran AMOLED, który zapewnia widok 2.5D. Wszystko po to, aby wszelkie zebrane dane były wyświetlane w sposób przejrzysty, a najważniejsze funkcje mogły zostać uruchomione w każdej chwili.

Największa wygoda noszenia

Ergonomiczna budowa, miękki silikonowy pasek i metalowa rama – opaska Huawei Band 3 Pro jest nie tylko funkcjonalna, ale również lekka i wytrzymała. Nie poczujesz, że masz ją na ręku, dopóki nie sięgniesz po jedną z wielu opcji.

Efektywniejszy sen

Dzięki współpracy z Harvard Medical School, w opasce został zaimplementowany zaawansowany system monitorujący jakość snu. Dostarcza on ponad 200 wskazówek, które pomogą Ci uporać się z najważniejszymi problemami i lepiej wykorzystać czas na regenerację Twojego organizmu.

Kontroluj pracę swojego serca

System Huawei TruSeen 3.0 wykorzystuje czujnik podczerwieni wspierany przez sztuczną inteligencję. Dzięki temu, opaska przez cały dzień analizuje pracę Twojego serca, dostarczając Ci wiele szczegółowych danych zarówno w dniu, jak i w nocy.

Urządzenie stworzone dla pływaków

Pełna wodoszczelność do 50 metrów oraz inteligentny system zapewniają kontrolę osiągów na pływalni (m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, liczba okrążeni) – dzięki ich analizie, nie tylko zwiększysz swoją wydolność, ale również poprawisz technikę pływania.

Funkcje sportowe

Opaska Huawei Band 3 Pro okaże się doskonałym wyborem podczas codziennych treningów i zawodów. Zaimplementowany system pozwala na personalizację sesji treningowych, w trakcie których urządzenie nie tylko zbiera najważniejsze dane, ale również motywuje Cię do dalszego działania! W każdej chwili sprawdzisz swoje osiągi, a wbudowany odbiornik GPS wskaże, gdzie aktualnie się znajdujesz i jaki dystans udało Ci się pokonać.

Wszystko na wyciągnięcie palca

Dotykowy ekran gwarantuje Ci dostęp do szerokiego zestawu funkcji, dzięki sparowaniu opaski z Twoim smartfonem. Z poziomu Huawei Band 3 Pro możesz znaleźć telefon, sprawdzić połączenia przychodzące, przeczytać wiadomości tekstowe, sterować aplikacjami i wiele, wiele więcej.