Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4143264
Nazwa
Smartband Huawei Band 3 Pro Czarny
Kategoria
Smartbandy
Producent
Huawei
EAN
6901443262038

Cena

Cena brutto
287.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Rodzaj paska

Pasek z tworzywa sztucznego

Urządzenie składa się z paska wykonanego z tworzywa sztucznego, uodpornionego na rozerwania i wpływ wszelkich czynników zewnętrznych (wilgoci, niskich i wysokich temperatur etc.). Sposób jego przygotowania gwarantuje skuteczne dostosowanie do kształtu ręki użytkownika, co przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania, także podczas wykonywania rozmaitych ćwiczeń czy też w trakcie treningu biegowego, rowerowego bądź pływackiego. Pasek można dostosowywać również pod względem rozmiaru.

">Z tworzywa sztucznego

Funkcje pomiarowe

Krokomierz
Nie
Licznik kalorii
Nie
Dystansomierz
Nie
Monitor snu
Nie
Wysokościomierz
Nie
Pulsometr

Pulsometr

Smartband został wyposażony w pulsomter, który na bieżąco mierzy aktualny puls użytkownika. Aplikacja na urządzenia mobilne, z którymi sparowana została opaska, pozwala na analizę szczegółowych danych dotyczących na przykład pulsu spoczynkowego, a także zachowania organizmu podczas wysiłku fizycznego. Użytkownik otrzymuje dostęp do danych na przestrzeni dni, tygodni, a także miesięcy, co pozwala na ich dokładną analizę oraz interpretację. Dane dotyczące pulsu wyświetlane są również na wyświetlaczu opaski.

">Tak
Pulsoksymetr
Nie
Elektrokardiogram
Nie
Ciśnieniomierz
Nie

Funkcje użytkowe

Funkcja SOS
Nie
Śledzenie cyklu menstruacyjnego
Nie
Zdalna obsługa aparatu
Nie
Zdalna obsługa odtwarzacza muzyki
Nie
Powiadomienia

Powiadomienia o SMS/MMS

Opaska sportowa, poza pomiarem danych treningowych, może zostać wykorzystana do sparowania jej ze smartfonem, przy pomocy łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu, na ekranie smartbanda wyświetlane są powiadomienia o wszystkich przychodzących wiadomościach SMS oraz MMS. Użytkownik nie jest więc zmuszony ciągle sięgać po telefon. Wystarczy bowiem, że spojrzy na opaskę. Istnieje możliwość przeglądania więcej niż jednej wiadomości. Z poziomu opaski, z łatwością można je również usuwać.

">Tak
Alarm/budzik
Nie
Wibracje
Nie
Przypomnienie o nawodnieniu
Nie
Funkcja "Znajdź mój telefon"
Nie

Wyświetlacz

Technologia wyświetlacza
AMOLED

Dane techniczne

Bluetooth

Połącz się ze smartfonem

Smartband obsługuje bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której może łączyć się z innymi urządzeniami mobilnymi – smartfonami, tabletami etc. Pozwala to na sprawne przesyłanie danych treningowych, które następnie mogą zostać wyświetlone w dedykowanej aplikacji. Moduł Bluetooth pozwala również na obsługę powiadomień, przychodzących na przykład na telefon. Z poziomu opaski, użytkownik jest w stanie zarządzań połączeniami przychodzącymi, wiadomościami tekstowym oraz alertami z aplikacji.

">Tak, Wersja 4.2
GPS
 

Zapisz swoje ulubione trasy dzięki funkcji lokalizacji

Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany moduł GPS. Funkcja lokalizacji wykorzystywana jest między innymi w trakcie treningu – do mierzenia przebytego dystansu, a także określania aktualnej prędkości. Nawigacja pozwala także na sprawdzanie obecnej pozycji i trasy, a także na analizę specyfiki pokonanej drogi (ilość wzniesień, pochyłość terenu, wysokość etc.). W ten sposób użytkownik jest w stanie w znacznie lepszy sposób dostosować plan treningowy do konkretnych potrzeb i wyznaczonych celów.

">Tak
NFC
Nie
Wi-Fi
Nie
Maksymalny czas działania
5 dni
Wodoodporność

Weź go na basen

Smartband wyróżnia się parametrem wodoszczelności na poziomie 5 ATM (50 m), dlatego też jest on kierowany do pływaków. Z powodzeniem może być wykorzystywany na basenie. Okaże się doskonałą pomocą, nie tylko ze względu na zbieranie różnych danych treningowych, ale także za sprawą rozpoznawania stylów pływania. Sprawdzi się więc podczas mierzenia osiągów, określania tempa pływania czy też liczby uderzeń. Wszystko to będzie realizowane bez obawy o uszkodzenie układów znajdujących się pod obudową.

">5 ATM

Weź go na basen

Stopień ochrony oznaczony literami X wskazuje, że obudowa urządzenia nie wymaga dokładnego określenia zakresu ochrony. Dotyczy to głównie sprzętów, których obudowy mogą mieć różne stopnie zabezpieczenia dla zastosowanych układów montażowych. Obok opuszczonych cyfr charakterystycznymi (stąd litera X) znaleźć mogą się również litery uzupełniające, które wskażą na dodatkowy zakres ochrony lub specyfikę opisanych sprzętów. Wartości należy interpretować na podstawie oficjalnych, międzynarodowych zapisów.

">IPxx
Kompatybilność z Android

Kompatybilność z systemem Android

Smartband może być z powodzeniem parowany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, działającymi na systemie Android (smartfony i tablety). Gwarantuje to nie tylko stabilne połączenie, ale również sprawną wymianę informacji, wyświetlanie powiadomień oraz możliwość obsługi specjalnie przygotowanej aplikacji. Łączność z opaską można uzyskać przy wykorzystaniu wielu smartfonów i tabletów – wystarczy skorzystać z modułu Bluetooth i znaleźć urządzenie na liście. Parowanie odbywa się w sposób błyskawiczny.

">Tak
Kompatybilność z iOS
 

Kompatybilność z systemem iOS

Opaska jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple, działającymi z wykorzystaniem systemu iOS. Dzięki temu, łączność na linii smartband-iPhone jest uzyskiwana w sposób niezwykle sprawny. Gwarantuje to również stabilną wymianę danych, a także możliwość obsługi powiadomień z poziomu smartbanda (połączenia przychodzące, alerty aplikacji mobilnych etc.). Wszystkie informacje zbierane przez opaskę, wysyłane są do sparowanego urządzenia, gdzie mogą być analizowane przy użyciu dedykowanej aplikacji.

">Tak
Waga [g]
Brak danych

Opis produktu

HUAWEI Band 3 Pro

Wbudowany GPS | Ekran dotykowy AMOLED

Nowoczesna opaska dla aktywnych

Huawei Band 3 Pro został wyposażony w dotykowy, 0,95-calowym ekran AMOLED, który zapewnia widok 2.5D. Wszystko po to, aby wszelkie zebrane dane były wyświetlane w sposób przejrzysty, a najważniejsze funkcje mogły zostać uruchomione w każdej chwili.

Największa wygoda noszenia

Ergonomiczna budowa, miękki silikonowy pasek i metalowa rama – opaska Huawei Band 3 Pro jest nie tylko funkcjonalna, ale również lekka i wytrzymała. Nie poczujesz, że masz ją na ręku, dopóki nie sięgniesz po jedną z wielu opcji.

Efektywniejszy sen

Dzięki współpracy z Harvard Medical School, w opasce został zaimplementowany zaawansowany system monitorujący jakość snu. Dostarcza on ponad 200 wskazówek, które pomogą Ci uporać się z najważniejszymi problemami i lepiej wykorzystać czas na regenerację Twojego organizmu.

Kontroluj pracę swojego serca

System Huawei TruSeen 3.0 wykorzystuje czujnik podczerwieni wspierany przez sztuczną inteligencję. Dzięki temu, opaska przez cały dzień analizuje pracę Twojego serca, dostarczając Ci wiele szczegółowych danych zarówno w dniu, jak i w nocy.

Urządzenie stworzone dla pływaków

Pełna wodoszczelność do 50 metrów oraz inteligentny system zapewniają kontrolę osiągów na pływalni (m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, liczba okrążeni) – dzięki ich analizie, nie tylko zwiększysz swoją wydolność, ale również poprawisz technikę pływania.

Funkcje sportowe

Opaska Huawei Band 3 Pro okaże się doskonałym wyborem podczas codziennych treningów i zawodów. Zaimplementowany system pozwala na personalizację sesji treningowych, w trakcie których urządzenie nie tylko zbiera najważniejsze dane, ale również motywuje Cię do dalszego działania! W każdej chwili sprawdzisz swoje osiągi, a wbudowany odbiornik GPS wskaże, gdzie aktualnie się znajdujesz i jaki dystans udało Ci się pokonać.

Wszystko na wyciągnięcie palca

Dotykowy ekran gwarantuje Ci dostęp do szerokiego zestawu funkcji, dzięki sparowaniu opaski z Twoim smartfonem. Z poziomu Huawei Band 3 Pro możesz znaleźć telefon, sprawdzić połączenia przychodzące, przeczytać wiadomości tekstowe, sterować aplikacjami i wiele, wiele więcej.