Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4142642
Nazwa
Procesor Intel Core i7-9700K, 3.6GHz, 12MB, BOX (BX80684I79700K)
Kategoria
Procesory
Producent
Intel
EAN
5032037141659

Cena

Cena brutto
1777.92

Gwarancja

Okres gwarancji
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Linia
Core i7
Wersja opakowania
BOX
Załączone chłodzenie
Nie

Dane techniczne

Typ gniazda
Socket 1151 (Coffee Lake)
Liczba rdzeni
8
Liczba wątków
8
Częstotliwość taktowania procesora [GHz]
3.6
Częstotliwość maksymalna Turbo [GHz]
4.9
Zintegrowany układ graficzny
Intel UHD Graphics 630
Odblokowany mnożnik
Tak
Mnożnik magistrali
x36
Rodzaje obsługiwanej pamięci
DDR4-2666
Pamięć podręczna L2
8 x 256 KB
Pamięć podręczna L3
12MB
Architektura [bit]
64
Proces technologiczny [nm]
14
TDP [W]
95
Zastosowane technologie
Enhanced Intel SpeedStep
Execute Disable Bit
Idle States
Intel Identity Protection
Intel Secure Key
Intel Thermal Monitor
Intel Turbo Boost 2.0
Intel Virtualization for Directed
Intel Virtualization Technology
Intel VT-x Extended Page Tables
Nowe instrukcje AES
OS Guard
SSE4.1
SSE4.2

Opis produktu

Dla poszukujących dodatkowej wydajności

Praca specjalistyczna wymaga wykorzystania wszystkich zasobów w tym samym momencie. Procesor Intel Core i7-9700K pozwoli na jednoczesną obsługę wielu programów. Dzięki ośmiu rdzeniom i wątkom, jesteś w stanie edytować pliki graficzne, renderować efekty 3D i dostosowywać materiały filmowe – wszystko w tym samym czasie, bez straty wydajności. Twój komputer zyska zupełnie nowe możliwości!

 

 

Dla poszukujących dodatkowej wydajności

Ośmiordzeniowy i ośmiowątkowy procesor Intel Core i7-9700K przygotowany został dla najbardziej wymagających użytkowników. Bazowa częstotliwość taktowania wynosząca 3.6 GHz może w każdej chwili zostać podbita do maksymalnego poziomu 4.9 GHz. Dzięki temu, układ doskonale dostosowuje się do realizowanych zadań i generowanego obciążenia. Za sprawą 12 MB pamięci podręcznej, możliwa stanie się jeszcze szybsza praca, niezależnie od aktualnie wykonywanych zadań.

 

 

Podkręcanie dla każdego

Odblokowany mnożnik procesora i7-9700K pozwala na sprawne podkręcenie jego taktowania. Cały proces overclockingu realizowany jest w niezwykle bezpiecznych warunkach – zapewnia to między innymi zaawansowane oprogramowanie, dzięki któremu każdy może dostosować ustawienia do swoich potrzeb, a także kontrolować parametry układu. Stabilne i bezpieczne działanie zapewnia również wysokiej jakości odpromiennik ciepła, dzięki któremu temperatura procesora utrzymywana jest na stabilnym poziomie.

 

 

Pracuj, projektuj i graj!

Procesory Intel Coffee Lake-S przygotowane zostały dla wszystkich wymagających od swojego sprzętu najwyższej wydajności. Jego parametry sprawiają, że doskonale poradzi sobie z obróbką wideo w wysokiej rozdzielczości, tworzeniem modeli 3D, a także obsługą najnowszych gier, które potrzebują dodatkowe mocy obliczeniowej.

 

Stabilne działanie w każdych warunkach

14-nanometrowy proces technologiczny został usprawniony, co pozwoliło podnieść wydajność przy zachowaniu wysokiej kultury pracy i doskonałej efektywności energetycznej – w każdych warunkach, niezależnie od realizowanych zadań i projektów. Procesor Intel Core i7-9700K sprawdzi się więc na co dzień i przy specjalnych okazjach.