Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
4142489
Nazwa
Mikrofon Maono Zestaw XLR Maono (MKIT-XLR)
Kategoria
Mikrofony
Producent
Maono
EAN
5907512654279

Cena

Cena brutto
149.00

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Przeznaczenie
Streamingowy
Rodzaj
Pojemnościowy
Kierunkowość
Kardioidalny

Techniczne

Komunikacja
Jack 3.5 mm
Czułość [-dB/mW]
38
Min. pasmo przenoszenia [Hz]
20
Maks. pasmo przenoszenia [Hz]
16 000

Fizyczne

Kolor
Czarny

Opis produktu

Zestaw XLR MAONO to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nagrywaniem audio

Oferujemy Państwu bardzo bogaty zestaw mikrofonowy do studia który spełni oczekiwania początkującego youtubera lub piosenkarza, oraz zapewni mu możliwość rozwoju dzięki dołączonym akcesoriom. Zestaw XLR MAONO jest idealnie skrojony na potrzeby podcastów lub nagrywania ścieżki dźwiękowej do pracy wokalnej (np. muzycy, radiowcy). W zestawie znajduje się mikrofon XLR wraz z przewodem, kosz antywibracyjny, filtr przeciwzakłóceniowy i wysokiej jakości ramię biurkowe, które ma szerokie możliwości montażu. MAONO przeprojektowało wewnętrzny mikroukład i PCBA do maksymalnego uproszczenia użycia. Zestaw nie wymaga dodatkowego zasilania fantomowego. Wystarczy włożyć wtyczkę 3,5 mm mikrofonu do gniazda audio w swoim komputerze.

Poznaj możliwości zestawu mikrofonowego

Ten profesjonalny mikrofon pojemnościowy o charakterystyce wszechkierunkowej, odbiera krystalicznie czysty dźwięk. Mikrofony wszechkierunkowe, nagrywają dźwięk w najbardziej naturalny sposób. W takim wypadku, nie musimy ustawiać mikrofonu precyzyjnie względem źródła dźwięku. Zestaw kompatybilny jest z systemami Windows 10, Windows 8 (w tym 8.1), Windows 7, Windows Vista, Windows XP (Home i Professional) i wiele innych.

Wszystko czego potrzebujesz

Zestaw posiada wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia przygody z rejestrowaniem audio. Dzięki tym wszystkim dodatkowym akcesoriom dźwięk jest krystalicznie czysty. Kosz amortyzujący utrzymuje mikrofon stabilnie tłumiąc wszystkie zniekształcenia wynikające z drgań. W przypadku tego zestawu nie musisz się martwić o dodatkowe zasilanie mikrofonu. Jest to zaktualizowana wersja, w której wystarczy, że podłączysz gniazdo 3,5 mm do komputera za pomocą dołączonego kabla. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepszy efekt nagrywania, możesz użyć dodatkowej mocy fantomowej (nie jest dołączona). To świetna alternatywa jeśli nie masz wystarczającego budżetu na profesjonalne rozwiązania lub po prostu dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z nagrywaniem.