Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
379018
Nazwa
Mikrofon Natec (NMI-0258)
Kategoria
Mikrofony
Producent
Natec
EAN
15908257124154

Cena

Cena brutto
13.89

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kierunkowość

Wszechkierunkowa (dookólna) charakterystyka mikofonu

Mikrofon wszechkierunkowy zapewni możliwość rejestracji dźwięków, które dochodzą ze wszystkich stron. Te wysokiej klasy urządzenia znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach o dobrej akustyce. Odbiorca usłyszy muzykę wydobywaną z instrumentów bez szumów i zniekształceń. To mikrofony dla prawdziwych profesjonalistów. Znalazły zastosowanie zarówno przy audycjach radiowych, jak i programach telewizyjnych.

">Wszechkierunkowe (dookólne)

Techniczne

Komunikacja

Mini Jack 3.5 mm

Mikrofon kompatybilny ze złączem Mini Jack 3.5 mm może z powodzeniem współpracować z laptopem, komputerem stacjonarnym oraz innymi urządzeniami, które również obsługują ten standard komunikacji. To uniwersalne rozwiązanie, z którego na co dzień korzysta wielu użytkowników różnych sprzętów. Wybierz wysokiej jakości model i ciesz się ponadprzeciętną funkcjonalnością przy wielu interesujących zastosowaniach.

">Mini Jack 3.5 mm
Czułość
58 -dB/mW
Min. pasmo przenoszenia
100 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
16000 Hz

Fizyczne

Kolor
Czarny
Sposób mocowania

Mikrofon na statywie, bądź podstawce

Mikrofon z wygodnym statywem lub podstawką wpisze się w zakres preferencji wszystkich klientów, którzy kupują urządzenie z myślą o umieszczeniu go na biurku. Stabilna konstrukcja zapewni wysoką ergonomię i ponadprzeciętną wygodę użytkowania. To wręcz idealna propozycja dla osób, które nagrywają filmy lub podcasty w domowym zaciszu. Na tego typu modele decydują się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

">Statyw / Podstawka

Opis produktu

Mikrofon dookólny o paśmie przenoszenia 100-16000 Hz. Posiada wbudowany włacznik/wyłacznik i długi przewód z oplotem tekstylnym (2m) oraz regulację położenia mikrofonu.