Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
334477
Nazwa
Klawiatura A4Tech KV-300H X-SLIM Przewodowa Grafitowo-czarna US (KV300HUSB)
Kategoria
Klawiatury komputerowe
Producent
A4Tech
EAN
4711421846707

Cena

Cena brutto
103.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Informacje podstawowe

Kolor
Grafitowo-czarna
Komunikacja z komputerem
Przewodowa
Układ klawiatury
US
Typ klawiatury
Wyspowa

Specyfikacja

Podświetlana
Nie
Blok numeryczny
Wbudowany
Podpórka pod nadgarstki
Nie
Zintegrowany touchpad
Nie

Opis produktu


Klawiatura A4 Tech KV-300H – doskonały wybór w korzystnej cenie

Przewodowa klawiatura A4 Tech KV-300H USB o ergonomicznej konstrukcji zapewnia maksimum wygody w czasie użytkowania. Elementy wyposażenia w postaci niskoprofilowych klawiszy i przełącznika nożycowego umożliwiają szybkie i ciche pisanie. Akcesorium stworzono zarówno do pracy biurowej, jak i codziennego użytkowania. Minimalistyczny design, a także ultracienka budowa A4 Tech KV-300H Slim przyciągają wzrok i trafiają w gusta większości użytkowników. Prosty, a zarazem niebanalny „ipodowy” wygląd klawiatury z powodzeniem wpisuje się w styl nowoczesnego biura, salonu, gabinetu, a także pokoju młodzieżowego.

Klawiatura stworzona do pracy i zabawy

A4 Tech KV-300H to klawiatura dedykowana zarówno pracy, jak i rozrywce. Niskoprofilowe klawisze pozwalają na wygodne wielogodzinne pisanie bez uczucia zmęczenia. Prezentowana klawiatura jest cicha i wymaga niewielkiej siły podczas użytkowania. Akcesorium wykonano z dobrej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu prezentuje się ono nowocześnie i estetycznie, a dodatkowo wyróżnia je wytrzymałość. Z A4 tech KV-300H zadowoleni będą również gracze, którzy nie chcą inwestować dużych pieniędzy w akcesoria gamingowe. Komfort w czasie prowadzenia wirtualnych potyczek zapewniają szeroko rozstawione klawisze, a także dodatkowa klawiatura numeryczna.

Wygodna, ergonomiczna i wytrzymała obudowa

Klawiatura A4 Tech KV-300H typu slim ze 104 funkcjonalnymi klawiszami przypomina dobrze znane rozwiązania stosowane w notebookach. Jej ergonomiczna budowa doskonale sprawdza się podczas obsługi codziennych zadań w firmie, umożliwiając komfortowe wprowadzanie danych do systemu, a także pisanie e-maili czy wniosków. Odporna na uszkodzenia obudowa może wytrzymać upadek z niewielkiej wysokości np. biurka lub stołu. Przewodowa klawiatura A4 Tech KV-300H wyposażona została w kabel o długości 150 cm zakończony wtyczką USB. Prezentowany model stanowi najlepszy wybór, jeśli najważniejszym czynnikiem zakupu klawiatury jest precyzja i błyskawiczny czas reakcji.

Płaska wyspowa klawiatura A4 Tech KV-300H 2x hub USB

Niskoprofilowe i szeroko rozstawione klawisze to niewątpliwie jedna z zalet klawiatury KV-300H firmy A4 Tech. Producent, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i chcąc zapewnić jeszcze większą produktywność, zadbał, aby na pokładzie prezentowanego akcesorium nie zabrakło również dwóch dodatkowych portów USB w standardzie 2.0. Złącza rozmieszczone są po obu stronach klawiatury, co ułatwia podłączenie dwóch pendrive’ów większych rozmiarów. Porty USB w specyfikacji 2.0 gwarantują wysoką przepustowość i mogą pracować z maksymalną prędkością zapisu na poziomie 30 MB/s oraz prędkością odczytu rzędu 42 MB/s.

A4 Tech KV-300H gotowa do pracy zaraz po podłączeniu

Płaska i kompaktowa klawiatura A4 Tech KV-300H USB waży 700 g i wyróżnia się wymiarami na poziomie 436 x 124 x 24 mm. Dodatkowy atut – odpowiedzialny za komfort pracy – stanowią regulowane nóżki oraz wskaźniki LED, których również nie zabrakło w prezentowanym modelu. A4 Tech KV-300H obsługuje technologię „Plug and Play” umożliwiającą szybkie i bezproblemowe podłączenie akcesorium do komputera. Instalacja sterowników i konfiguracja klawiatury trwa kilka sekund i nie wymaga ingerencji użytkownika. Ultracienka i wydajna klawiatura A4 Tech KV-300H współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Linux oraz Mac OS.