Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1792550
Nazwa
Słuchawki MEE audio M6
Kategoria
Słuchawki douszne i dokanałowe
Producent
MEE audio
EAN
0689076682787

Cena

Cena brutto
93.80

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Konstrukcja

Dokanałowa konstrukcja

Słuchawki dokanałowe gwarantują najwyższy komfort użytkowania i świetną izolację od dźwięków otoczenia. Umieszcza się je wewnątrz ucha, w kanale słuchowym, dzięki czemu nie wypadają z uszu nawet podczas intensywnych ruchów. Słuchawki dokanałowe są lekkie i wygodne, zapewniają również doskonałe wrażenia dźwiękowe. To popularny wybór do zastosowań sportowych.

">Dokanałowe
Sposób mocowania
Za ucho
Wbudowany mikrofon
Nie
Złącze

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

">Mini Jack 3.5 mm
Element kolorystyczny
Czarny

Charakterystyka

Min. pasmo przenoszenia
20 Hz
Maks. pasmo przenoszenia
20000 Hz
Czułość
82 dB/mW
Regulacja głośności
Nie
Aktywna redukcja hałasu ANC
Nie
Wodoodporność
Tak
Pilot na kablu
Nie

Fizyczne

Etui w zestawie
Tak
Długość przewodu
1.2 m
Waga [g]
10

Opis produktu

MEE Audio M6 - czarne
 
M6 to dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. 
 
Unikalny sposób mocowania w uchu - ergonomiczny kształt obudowy M6 jest na tyle unikalny, że został opatentowany. Sposób ułożenia obudowy słuchawek w uchu, prowadzenia kabla oraz specjalnego materiału kabla, który został wyposażony w pamięć zagięcia wokół ucha - to wszystko składa się na niezwykłą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. M6 to produkt, który po prostu nigdy nie wypada z ucha - nawet w najbardziej ekstremalnej sytuacji! 
 
Super odporny i niezwykle funkcjonalny przewód z pamięcią ułożenia wokół ucha - dzięki prostemu rozwiązaniu opartemu o cienki pręt wykonany ze stali nierdzewnej kabel słuchawkowy daje się wygodnie kształtować wokół ucha i pozostaje w tym kształcie także po wyjęciu go z małżowiny. Kabel jest odporny na zaplątanie oraz posiada klips, który właściwie zastosowany skutecznie likwiduje zjawisko mikrofonowania. 
 
Znakomita izolacja dźwięku - prawidłowo założone słuchawki skutecznie chronią słuch przed jakimkolwiek hałasem zewnętrznym, pozwalają na pełne skupienie na pracy lub muzyce, oraz bardzo wyraźny odsłuch na niskich poziomach głośności
 
Bogaty zestaw akcesoriów - każda para słuchawek M6 posiada komplet aż 6 różnych rozmiarowo gumek dousznych oraz pokrowiec przenośny
 
Certyfikat IPX5 - dokument potwierdzający laboratoryjnym testami budowę odporną na pot oraz powierzchowne zachlapania wodą np można je bezpiecznie stosować podczas deszczu
 
Unikalna ilość wariantów kolorystycznych. Kolor obejmuje nie tylko obudowę słuchawek i kabel, ale także wybarwienie samych gumek dokanałowych!
 
Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym. Kabel posiada w komplecie klips oraz zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack. Kabel z obu końców zabezpieczono przed urwaniem i przełamaniem.
 
Słuchawki M6 zaleca się przede wszystkim do:
 
• aktywności sportowych takich jak bieganie, ćwiczenia ogólnorozwojowe
• używania pod nakryciem głowy - czapką, kaskiem, hełmem ochronnym
• monitorowania dźwięku na scenie
• zwykłego codziennego użytkowania ze smartfonem