Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1770132
Nazwa
Tri-Bio Ekologiczny skoncentrowany płyn do mycia naczyń i dłoni 2,84L (TRB04123)
Kategoria
Płyny do naczyń
Producent
Tri-Bio
EAN
853017004123

Cena

Cena brutto
59.78

Gwarancja

Okres gwarancji
-
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Pojemność
2,84L

Opis produktu

Ekologiczny płyn do mycia naczyń, silnie skoncentrowany.

Eko-formuła oparta na naturalnych składnikach roślinnych i prowitaminie B5 dla efektu miękkiej skóry. Nie zawiera fosforanów i formaldehydów, ale jest równie skuteczny jak znane, silnie działające środki chemiczne. Szybko usuwa tłuszcz i uporczywy brud, pozostawiając naczynia nieskazitelnie czyste. Posiada neutralne pH, jest hipoalergiczny i łatwo ulega biodegradacji. Polecany dla osób ze skórą wrażliwą, nie powoduje wysuszania ani podrażnień.Bez zapachu i koloru, jest odpowiedni dla osób z alergią lub astmą. Nagrodzony certyfikatem ECO.

Składniki: na bazie oleju kokosowego i cukru, woda, 5-15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, 5-15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, benzizotiazolinon/metyloizotiazolinon.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25˚C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. 

Produkty Tri-Bio psiadają certyfikat Ecolabel. 

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska. Występuje w następujących kategoriach: Środki do zmywarek, środki do zmywania, środki do prania, uniwersalne środki do czyszczenia, mydła, szampony, odżywki do włosów, tekstylia, obuwie, farby i lakiery, sprzęt elektroniczny, laptopy, telewizory, nakrycia drewniane, nakrycia materiałowe, meble drewniane, środki przyspieszające wzrost i ulepszacze gleby, żarówki, grzejniki, smary, materace, papier do kserokopiarek, papier do pisania, papier toaletowy, usługi kempingowe, zakwaterowanie dla turystów

Ingredients: Baza to olej kokosowy i cukier. Water, Lauryl polyglucose (organiczny, z oleju kokosowego i cukru), Ammonium Layryl sulfate (organiczny, z oleju kokosowego), Tetrasodium glutamate diacetate (organiczny, z glutamine amino acid), Alkyl (C10-16) ether sulfate, sodium salt (organiczny, z oleju kokosowego, palmowego i sojowego), Cocamidopropyl betaine (organiczny, z oleju kokosowego), Alcohols, C12-15, ethoxylated (organiczny, z oleju kokosowego, palmowego i sojowego), Salt, Soda, Milk acid, Panthenol (pro-vitamin B5), benzisothiazolinone/methylisothiazolinone (zatwierdzony konserwant w środkach czystości, bez formaldehydu i halogenów)