Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1746256
Nazwa
Projektor Optoma HD143X Lampowy 1920 x 1080px 3200lm DLP
Kategoria
Projektory
Producent
Optoma
EAN
62346218

Cena

Cena brutto
1992.99

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Typ projektora
Lampowy
Kolor
Czarny

Obraz

Rozdzielczość podstawowa
1920 x 1080
Jasność ANSI [lumen]
3200
Proporcje obrazu
16:9
Współczynnik projekcji
1.47: 1 - 1.62: 1
Krótkoogniskowy
Nie
Kontrast
23 000:1
Minimalna odległość projekcji [m]
1
Maksymalna odległość projekcji [m]
9.8
Funkcje obrazu
Regulacja jasności
Regulacja ostrości
Zoom
Technologia obrazu
DLP
3D ready
Tak
Minimalna przekątna ekranu [m]
0.71
Maksymalna przekątna ekranu [m]
7.65

Dźwięk

Wbudowane głośniki
Tak
Moc głośników [W]
10

Funkcje

Odtwarzanie z USB
Nie
Korekcja zniekształceń Keystone
W pionie +/- 40 stopni
Konfiguracja
Menu w języku polskim
Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Obsługa
Pilot

Lampa

Żywotność lampy w trybie normalnym [h]
3500
Żywotność lampy w trybie eco [h]
12000
Moc lampy [W]
240

Złącza i technologie

Wi-Fi
Nie
Bezprzewodowe przesyłanie obrazu
Nie
S-Video
Nie
RCA (Cinch)
Nie
Złącza
HDMI
mini Jack
USB Typ A
Zastosowane technologie
Eco Mode
HDMI
Kensington Lock
OSD
">Plug & Play
Technologia 3D
USB

Fizyczne

Wysokość [mm]
108
Szerokość [mm]
316
Głębokość [mm]
244
Waga [kg]
2.87
Głośność pracy [dB]
25

Wyposażenie Projektora

Załączone wyposażenie
CD-ROM
Kabel zasilający
Pilot
Instrukcja obsługi
Baterie
Skrócona instrukcja obsługi

Opis produktu

Rozrywka na dużym ekranie

Wygodny i łatwy w konfiguracji, a jednocześnie jasny i wszechstronny, projektor HD143X wykorzystuje technologię Amazing Colour i spełnia normę Rec.709 zapewniając rzeczywiste odwzorowanie kolorów. Ten mały projektor idealnie nadaje się do oglądania programów telewizyjnych, filmów i transmisji sportowych na żywo na dużym ekranie o dowolnej porze dnia. Dzięki małemu opóźnieniu wejścia, umożliwia podłączenie konsoli do gier. Zintegrowany głośnik zapewnia doskonały dźwięk, a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwą konfigurację. Można do niego podłączyć laptop, komputer stacjonarny, odtwarzacz Blu-ray, streamer multimediów lub konsolę do gier. Możesz go nawet zmienić w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV lub Apple TV, aby grać w gry, strumieniować wideo i pokazywać obrazy na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Waży mniej niż 2,5 kg, możesz zabrać go do domu przyjaciela w opcjonalnej torbie na imprezę sportową, wieczór filmowy lub maratonem gier, aby uzyskać najlepsze wrażenia na dużym ekranie w dowolnym miejscu o płaskiej powierzchni.

Wspaniałe kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

Full HD 1080p

Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Technologia Dynamic Black

Ta funkcja zapewnia większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie informacji o jasności każdej klatki; aby stworzyć oszałamiająco wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny wydają się ostre i czyste, a ciemne pozostają szczegółowe dzięki głębokiej czerni oraz wyjątkowym szczegółom osiągany dzięki grze światła i cienia.

Tryb gry

Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy szczegół – pozwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

Wbudowany głośnik

Zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

Tryby ISF

Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

24p

Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

MHL

Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Auto power off automatyczne wyłączanie

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

Szybkie ponowne uruchomienie

Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

Opcja bezprzewodowa

Strumieniuj błyskawicznie treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).