Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1677920
Nazwa
Far Cry 4, ESD
Kategoria
Gry PC (wersje cyfrowe)
Producent
Ubisoft
EAN

Cena

Cena brutto
43.01

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Seria
Far Cry
Producent
Ubisoft
Polski dystrybutor
Ubisoft
Platforma
Uplay
Rodzaj
Gra - pełna wersja
Gatunek
Akcji
FPS
Liczba graczy
Jeden gracz
Kooperacja
Wieloosobowa
Klasyfikacja PEGI
Od lat 18
Opis PEGI
Online
Przemoc
Wulgarny język
Wersja językowa
Angielska (Interfejs)
Polska (Napisy)

Wymagania

Procesor
Intel Core i5-750 2.6 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
Pamięć operacyjna
4 GB
Karta graficzna
1 GB
ATI Radeon HD 5850
NVIDIA GeForce GTX 460
Wolne miejsce
30 GB
Kontrolery
Klawiatura
Mysz
Pad

Opis produktu

 

Witamy w Kyrat!

 

Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą.

 

Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat Pagana Mina.

 

 

Cechy: 

  • Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piekny... i niebezpieczny.
  • Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzyne. Uuważaj tylko kiedy będzies polował czy przypadkiem coś nie poluja na Ciebie.
  • Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego nowego Żyrokotera następnie "zanurkuj" w kierunku ziemi wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet sześcio tonowgo słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga.
  • Wybierz odpowidnią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszysto.