Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1652052
Nazwa
Irygator Seysso Oxygen Travel SEF01
Kategoria
Irygatory
Producent
Seysso
EAN
5905279935372

Cena

Cena brutto
329.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Zasilanie

Zasilanie akumulatorowe

Irygator z zasilaniem akumulatorowym to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, dla których ponadprzeciętny komfort użytkowania zawsze stanowi aspekt priorytetowy. Wystarczy naładować urządzenie, aby móc z niego korzystać bezprzewodowo przez wiele dni. Zapomnij o niewygodnych kablach. Postaw na model renomowanego producenta, który zapewni Ci perfekcyjne działanie w każdej sytuacji.

">Akumulatorowe
Kolor dominujący
Biały

Techniczne

Tryby pracy
3
Pojemność zbiornika
150ml

Wyposażenie

Końcówki w zestawie
3 szt.

Opis produktu

Pozbądź się wszystkich zabrudzeń

Profesjonalny irygator SEYSSO Oxygen Travel gwarantuje pełną skuteczność podczas codziennej higieny jamy ustnej. Jego praca związana jest z generowaniem skupionego strumienia wody, który pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. Dzięki temu, możliwe jest wypłukanie resztek pokarmowych i usuwanie zabrudzeń z linii dziąseł, przestrzeni międzyzębowych, a także kieszonek dziąsłowych. Nowoczesne mechanizmy gwarantują najwyższą skuteczność działania oraz wygodną regulację pracy urządzenia.

Najlepszy mobilny irygator

SEYSSO Oxygen Travel to urządzenie przenośne, które charakteryzuje się mocą typową dla sprzętów stacjonarnych. Obsługuje szeroki zakres ciśnienia wody od 2,7 do 6,2 barów, dzięki czemu jego wykorzystanie zapewnia same korzyści:

 • czyszczenie zębów w miejscach niedostępnych dla szczoteczki,
 • eliminowanie przykrego zapachu,
 • poprawa ukrwienia dziąseł,
 • pielęgnacja aparatów nazębny, mostów i koron.

Trzy programy pracy

Dostosuj swoje urządzenie do własnych potrzeb! Irygator od SEYSSO obsługuje trzy zróżnicowane programy pracy, dzięki czemu możesz z niego korzystać w najdogodniejszy dla Ciebie sposób.

 • Program Normal – standardowy tryb pracy z wykorzystaniem ciśnienia wody wynoszącego 6,2 barów. Pozwala na dokładne czyszczenie stref międzyzębowych, kieszonek dziąsłowych, linii dziąseł, a także aparatów ortodontycznych.
 • Program Pulse – strumień wody charakteryzuje się zmiennym ciśnieniem od 2,7 do 6,2 barów. Jest wykorzystywany do masażu dziąseł, poprawiającego ich ukrwienie.
 • Program Soft – delikatny tryb pracy, w ramach którego generowany jest strumień o ciśnieniu 2,7 barów. Gwarantuje bezpieczną higienę jamy ustnej dla osób z nadwrażliwością lub chorobami dziąseł.

Precyzyjne wykonanie

Irygator SEYSSO Oxygen Travel jest poręczny i lekki, a przy tym niezwykle wytrzymały. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Wykorzystuje zbiornik na wodę o pojemności 150 ml – z łatwością można go odłączyć od urządzenia celem napełnienia lub wyczyszczenia. Irygator korzysta z końcówki SEYSSO Standard, której średnica otworu wynosi 0,6 mm. Pozwala to na wygenerowanie precyzyjnego, skupionego strumienia wody, trafiającego dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.

Niezawodność w każdej chwili

Nie musisz martwić się ciągłym ładowaniem swojego sprzętu! Bateria irygatora SEYSSO Oxygen Travel zapewnia 70 minut nieprzerwanej pracy, co wystarczy na 28 użyć po 2,5 minuty. Bezprzewodowy irygator SEYSSO może pracować nawet przez 14 dni! Uzupełnianie energii urządzenia odbywa się przy pomocy stacji dokującej, wykorzystującej ładowanie indukcyjne. Wystarczy odłożyć je na swoje miejsce.

Zawartość Twojego zestawu

Obudowa urządzenia ma w pełni ergonomiczny kształt, dlatego jego wykorzystanie będzie bardzo wygodne. Końcówka irygatora obraca się o 360 stopni, dzięki czemu możesz w łatwy i precyzyjny sposób sterować strumieniem wody. Codzienne czyszczenie ułatwiają również dołączone akcesoria. W zestawie znajdziesz:

 • zbiornik na wodę,
 • korpus irygatora SEYSSO Oxygen Travel,
 • ładowarkę,
 • instrukcję obsługi z kartą gwarancyjną,
 • trzy końcówki – standardowe i typu Pocket.