Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1638422
Nazwa
Corsair Stojak na słuchawki ST100 RGB Premium (CA-9011167-EU)
Kategoria
Akcesoria RTV
Producent
Corsair
EAN
0843591028950

Cena

Cena brutto
279.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor
Czarny
Typ akcesorium
Stojak na słuchawki
Przeznaczenie
Słuchawki
Załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
Kabel USB

Opis produktu

Stojak na słuchawki Corsair Gaming ST100 RGB

Wykonany w oparciu o solidną, aluminiową konstrukcję stojak ST100 to nie tylko praktyczny element wystroju wnętrza, służący do odłożenia słuchawek po skończonej grze. Działa on jednocześnie jako zewnętrzny hub USB 3.1 Gen1, do którego możesz także podłączyć słuchawki, aby zyskać wielokanałowy dźwięk 7.1. Gumowana podstawa, która zapewnia stabilność na biurku, może zostać rozświetlona barwami palety RGB. Wystarczy tylko dokonać modyfikacji ustawień w dedykowanym oprogramowaniu CUE.

Sterowane podświetlenie RGB

Dziewięć programowalnych stref oświetlenia pozwoli Ci dopasować wygląd ST100 do Twojego własnego stylu. Wybieraj spośród wielu wygodnych w użyciu ustawień i wzorów lub stwórz swoje własne dzięki oprogramowaniu Corsair Utility Engine (CUE). Pozwoli Ci ono także zsynchronizować podświetlenie na wszystkich urządzeniach i akcesoriach Corsair, jakie posiadasz. Połącz stojak, słuchawki, klawiaturę, mysz i podzespoły komputerowe w jednej symfonii koloru.

Poczuj przestrzenny dźwięk 7.1

Dzięki ST100 jesteś w stanie uruchomić przestrzennych dźwięk 7.1 w każdym analogowym zestawie słuchawkowym ze złączem mini jack 3,5mm. Podłącz go do dedykowanego złącza w Corsair ST100 i doświadcz wyjątkowej immersji w świecie dźwięku otaczającego Cię z każdej możliwej strony.

Łączność i zasilanie pod ręką

Corsair ST100 wyposażono w dwa porty USB 3.1 Gen1, które umożliwiają wygodne ładowanie urządzenia mobilnego, jak również błyskawiczną łączność o dużej przepustowości z nośnikami pamięci, smartfonami, słuchawkami lub innymi urządzeniami USB.